فرهنگ‌و‌هنر - رادیو و تلويزيون
رادیو و تلويزيون
جلسه فوق العاده معاون سیما و مدیران شبکه های تلویزیون همزمان با بازگشایی نمایشگاه کتاب و با حضور قائم مقام محتوایی و دبیر تحول رسانه ملی در مصلی تهران برگزار شد.
مدیران 6 شبکه تلویزیونی تغییر کردند
تنها یک روز پس از انتصاب معاون جدید سیما، محسن برمهانی با صدور احکامی مدیران شش شبکه تلویزیونی را تغییر داد.
فصل چهارم سریال «از سرنوشت» تاکنون در میان سریال‌ها و مجموعه‌های رمضانی بیشترین بازدید را در سامانه تلوبیون داشته است.
تلویزیون برای چهارمین روز از تعطیلات نوروزی امسال ۱۷ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن آماده پخش کرده است که از شبکه‌های مختلف سیما به روی آنتن می‌روند.
با آغاز محدودیت‌های کرونایی
همزمان با آغاز محدودیت‌های کرونایی، جدول پخش رادیو نمایش بر اساس تمهیدات ستاد ملی مقابله با کرونا و با هدف روحیه بخشی و ایجاد فضای مفرح و متناسب با قرنطینه خانگی از اول آذر ماه به مدت دو هفته تغییر کرد.
گزارش «جوان آنلاین» از عروسک جنجال‌ساز شبکه قرآن
بی توجهی نسبت به زیبایی یک عروسک محجبه در شبکه قرآن، موجی از انتقادات را به راه انداخته است.
چهره یک عروسک در شبکه قرآن سوژه شبکه های اجتماعی شده است.
یک کارشناس مسائل بین الملل تاکید کرد: دنیای امروز دنیای ارتباطات و جنگ نرم است و شبکه پرس تی وی ابزار خوبی برای این مهم به شمار می‌رود.
جبلی:
معاون برون مرزی صداوسیما گفت: ما مشکل قطعی را در مورد بقیه شبکه هایمان هم داریم و طی روز‌ها و هفته‌های آینده شبکه‌های مهم ما مثل پرس تی وی، العالم، آی فیلم انگلیسی و عربی نیز از روی ماهواره حذف خواهند شد.
کارآفرینی در واقع فرایند تشخیص، ارزیابی و بهره‌برداری از فرصت‌ها در زمینه‌های متنوع و گوناگون است، از این رو کارآفرین را می‌توان در نظام اقتصادی و اجتماعی هر کشور به عنوان مهمترین بازیگر کلیدی تغییر به شمار آورد، اما آنچه در این میان حائز اهمیت است نقش مهم رسانه‌ها در حوزه معرفی کارآفرینان و همچنین کسب و کار‌های جدید در دنیای مدرن و به شیوه‌های نوین است.