فرهنگ‌و‌هنر - رادیو و تلويزيون
رادیو و تلويزيون
با آغاز محدودیت‌های کرونایی
همزمان با آغاز محدودیت‌های کرونایی، جدول پخش رادیو نمایش بر اساس تمهیدات ستاد ملی مقابله با کرونا و با هدف روحیه بخشی و ایجاد فضای مفرح و متناسب با قرنطینه خانگی از اول آذر ماه به مدت دو هفته تغییر کرد.
گزارش «جوان آنلاین» از عروسک جنجال‌ساز شبکه قرآن
بی توجهی نسبت به زیبایی یک عروسک محجبه در شبکه قرآن، موجی از انتقادات را به راه انداخته است.
چهره یک عروسک در شبکه قرآن سوژه شبکه های اجتماعی شده است.
یک کارشناس مسائل بین الملل تاکید کرد: دنیای امروز دنیای ارتباطات و جنگ نرم است و شبکه پرس تی وی ابزار خوبی برای این مهم به شمار می‌رود.
جبلی:
معاون برون مرزی صداوسیما گفت: ما مشکل قطعی را در مورد بقیه شبکه هایمان هم داریم و طی روز‌ها و هفته‌های آینده شبکه‌های مهم ما مثل پرس تی وی، العالم، آی فیلم انگلیسی و عربی نیز از روی ماهواره حذف خواهند شد.
کارآفرینی در واقع فرایند تشخیص، ارزیابی و بهره‌برداری از فرصت‌ها در زمینه‌های متنوع و گوناگون است، از این رو کارآفرین را می‌توان در نظام اقتصادی و اجتماعی هر کشور به عنوان مهمترین بازیگر کلیدی تغییر به شمار آورد، اما آنچه در این میان حائز اهمیت است نقش مهم رسانه‌ها در حوزه معرفی کارآفرینان و همچنین کسب و کار‌های جدید در دنیای مدرن و به شیوه‌های نوین است.
برنامه مثل ماه شب گذشته روایتگر قصه‌ای تلخ از گروگان گیری و شکنجه جوانی بود که به خاطر جان خود حاضر نشد به اموالی که در نزد او امانت بود خیانت کند و جان دوستش را که به خاطر او گروگان گرفته شده بود را به خطر اندازد.
بدون حضور تماشاگر؛
تولید دوباره «عصر جدید» از امروز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت با ضبط یک قسمت در هر روز از سر گرفته می‌شود و قرار است از عید فطر به پخش برسد.
تهیه‌کننده سریال «نون خ» درباره کم شدن تعداد قسمت‌های فصل دوم این سریال، گفت: برای اینکه شبکه در ابتدای ماه مبارک رمضان سریال جدیدش را آغاز کند، زمان هر قسمت را مقداری بالا بردیم تا در ۱۵ قسمت و یک شب پیش از آغاز ماه مبارک به اتمام برسد.
رئیس سازمان صدا و سیما به معاونت سیما دستور ویژه‌ای برای بررسی حواشی قسمت آخر پایتخت ۶ داده و گفته است باید مشخص شود این اقدام حاصل اشتباه و بی‌توجهی است یا فتنه‌انگیزی «ستون پنجم فرهنگی دشمن».