کردستان

جوان آنلاین

اخبار ویژه
ماموستا راستی:

خطبه‌های رهبری مایه آرامش ملت ایران شد

امام جمعه موقت سنندج گفت:در این برهه حساس از تاریخ ایران، خطبه‌های رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه تهران مایه آرامش، اتحاد، انسجام و یکپارچگی ملت ایران بود.
مدیر مخابرات منطقه کردستان

راه‌اندازی ۴۱ تکنولوژی نسل چهارم موبایل در کردستان

مدیر مخابرات منطقه کردستان از نصب و راه‌اندازی ۴۱ تکنولوژی نسل چهارم موبایل در استان خبر داد.
همرزم شهید سلیمانی:

«حاج قاسم» به لباس سپاه افتخار می‌کرد

همرزم شهید سلیمانی گفت: در طول این چهل سال به هیچ عنوان لباس سپاه از تن این سردار شهید بیرون نیامد چون به آن افتخار می‌کرد و مخلصانه تا پایان هم با این لباس جنگید.
مدیرعامل هلال احمر کردستان

پایگاه‌های جمع‌آوری کمک برای سیل‌زدگان برپا شد

مدیرعامل هلال احمر کردستان گفت: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان و سایر نقاط سیل‌زده کشور در تمام شهرستان‌های استان کردستان برپا شد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

شهید سلیمانی انقلاب اسلامی را دومرتبه به جهانیان معرفی کرد

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: شهید سلیمانی انقلاب اسلامی را دو مرتبه به جهانیان معرفی کرد و باعث اقتدار بیشتر جمهوری اسلامی شد و این از برکات خون شهداست.
اشتغالزایی مزارع ماهیان سردآبی پالنگان برای 300 نفر

ماهی کامیاران در انتظار ورود به بازارهای جهانی

مدیرعامل شرکت شیلات کامیاران گفت: ماهی قزل‌آلای این منطقه از بازارپسندی مطلوبی به دلیل کیفیت بالا برخوردار است لذا ضرورت دارد شرایط صادرات آن به صورت مستقیم برای بهره‌برداران فراهم شود.
رئیس کمیته قویترین مردان کردستان:

برگزاری مسابقات تلویزیونی قویترین مردان کرُد در گرو حمایت مالی استاندار

رئیس کمیته قویترین مردان کردستان گفت: ضبط دومین سری از مسابقات تلویزیونی در صورت حمایت مالی استاندار و مسوولین مربوطه در دهه فجر انجام می‌شود که در صورت تحقق آن، نوروز ۹۹ نیز شاهد پخش سری جدید از این مسابقات تلویزیونی جذاب و پربیننده از صدا و سیمای مرکز کردستان خواهیم بود.
شهردار قروه

سرانه فضای سبز قروه به ۸.۳ مترمربع افزایش یافت

شهردار قروه گفت: امسال پارک تفریحی و گردشگری قروه با فضای ۳ هزار مترمربع به بهره‌برداری رسید که سرانه فضای سبز از 7.9 مترمربع به ۸.۳ مترمربع افزایش یافت.
همرزم شهید سلیمانی:

«حاج قاسم» یکی از نخبگان استراتژیست جهانی بود

یکی از همرزمان شهید سردار سلیمانی گفت: هرچند در ایران نخبگان نظامی زیادی وجود دارد که کسی آنها را نمی‌شناسد و گمنام هستند اما «حاج قاسم» یکی از نخبگان استراتژیست جهانی بود.
شهردار سنندج

307 هزار مترمربع از معابر آسفالت و بهسازی شد

شهردار سنندج گفت: با 44 هزار و 608 تن آسفالت بیش از 307 هزار مترمربع از معابر و محلات سنندج در سال‌جاری آسفالت و بهسازی شد.