بوشهر

جوان آنلاین

اخبار ویژه
بوشهری ها ۱۰۸۹ گزارش به سامانه ۱۲۴ اصناف ارائه کردند
معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان بوشهر

بوشهری ها ۱۰۸۹ گزارش به سامانه ۱۲۴ اصناف ارائه کردند

رضا جمالی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: از مجموع ۱۰۸۹ مورد گزارش‌های دریافتی ۴۷۴ مورد تلفنی، ۹۱ حضوری، ۲۸۷ گزارش کتبی و ۲۳۷ مورد نیز توسط ناظران افتخاری واحد ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت سراسر استان به ثبت رسیده است.
رئیس مرکز فراهم آوری اعضا پیوندی (opc) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد

اهدای عضو در دشتستان جان سه بیمار را نجات داد

علیرضا باقری در گفت و گو با خبرنگاران افزود : اهدای عضو یک بیمار مرگ مغزی در بیمارستان شهید گنجی برازجان جان سه بیمار در انتظار پیوند را نجات داد.
ترخیص کالاهای وارداتی تسریع شود
استاندار بوشهر خبرداد.

ترخیص کالاهای وارداتی تسریع شود

عبدالکریم گراوند در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر اظهار داشت: در راستای تأمین کالاهای مورد نیاز مردم باید شاهد تسریع در ترخیص کالا از گمرکات استان باشیم.
استاندار بوشهرخبرداد:

2035 میلیارد تومان اعتبار برای ۶۰ پروژه عمرانی تخصیص یافت

عبدالکریم گراوندگفت :برای اجرای ۶۰ پروژه عمرانی ۲ هزار و ۳۵ میلیارد تومان تخصیص یافته که ۵۰ درصد آن امسال پرداخت می‌شود.
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه استان بوشهر خبر داد

سارق سابقه دار در عسلویه دستگیر شد

سرهنگ پیمان فتاحی گفت:سارق سابقه داری که ماه گذشته با قرار وثیقه از زندان این شهرستان آزاد شده بود، به دلیل سرقت مجدد دستگیر شد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرخبرداد:

سامانه جدید بارشی در راه بوشهر

پیام مساعدی گفت: با ورود این سامانه تا اواسط هفته آینده به تناوب و در برخی ساعت ها افزایش پوشش ابر، بارش باران، گاهی رگبار همراه با رعد و برق و وزش تندباد پدیده های غالب در این استان است
رئیس اداره شیلات شهرستان دیر خبر داد:

تامین هزینه ساخت اسکله خورخان شهرستان دیر توسط وزارت نفت

عقیل امینی با اشاره به ساخت اسکله خورخان بردخون گفت: این اسکله با اعتبارات وزارت نفت ساخته می‌شود و تاکنون ۵۵ میلیارد ریال تخصیص یافته است.
انهدام ۳۳ باند سرقت در استان بوشهر
فرمانده انتظامی استان بوشهر

انهدام ۳۳ باند سرقت در استان بوشهر

سردار خلیل واعظی با اشاره به انهدام ۳۳ باند سرقت در استان بوشهر گفت: از این باندها که صورت حرفه‌ای اقدام به سرقت می‌‌کردند ۵۳۳ فقره سرقت کشف شد.
کسب 2 مدال برنز توسط کاراته‌کاران جزیره خارگ
رئیس هیات کاراته جزیره خارگ استان بوشهر خبر داد

کسب 2 مدال برنز توسط کاراته‌کاران جزیره خارگ

مرتضی علی پور درگفت ‌و گو با خبرنگار جوان گفت: مسابقات بین‌المللی شوتوکان ششمین دوره جام پایتخت در سالن شهید افراسیابی تهران با حضور بیش از 20 تیم داخلی و خارجی برگزار شد که محمد مهدی جهانگیری و رضا رضایی از جزیره خارگ موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شدند.
نایب رئیس شورای جزیره خارگ

راه اندازی بانک اطلاعاتی پیمانکاران توانمند در جزیره خارگ

لطف‌الله علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگارجوان در خارگ با تاکید بر توجه به طرح‌های اشتغال‌زایی و توجه به نیروهای بومی اظهار داشت: جزیره خارگ دارای ظرفیت‌های مهمی در به‌کارگیری نیروهای بومی تحصیل‌کرده است که لازم است استفاده از این نیروها در بخش‌های مختلف مورد توجه باشد.