جوان آنلاین

اخبار ویژه
رئیس اتاق اصناف شهرستان بندر گناوه استان بوشهر خبر داد

بازار تجاری شهرستان بندر گناوه استان بوشهر تعطیل شد

سیدفخرالدین حسینی گفت: به علت ورود گسترده مسافران استان‌های درگیر این ویروس به این شهرستان، بازار گناوه از ساعت ۲۲ سه شنبه شب ۶ اسفند تا ساعت ۲۲ یکشنبه یازدهم اسفند ماه جاری تعطیل خواهد بود و از کسبه درخواست می‌شود برای جلوگیری شیوع ویروس این بیماری در شهر و حفظ سلامت و جان شهروندان با این اتحادیه‌ها همکاری و مغازه‌های خود را باز نکنند.
دبیر مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان بوشهر خبر داد:

مزار سردار شهید قاسم سلیمانی محلی برای زیارت راهیان نور

حسین سرمشقیدر نشست مشترک مجامع کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان بوشهر و کرمان اظهار داشت: سپهبد شهید قاسم سلیمانی فردی است که در تمامی زمینه‌ها برای کشور منشا خیر و برکت بوده و باید مزار مطهر این شهید والامقام و اسطوره جهان اسلام محل زیارت آحاد مردم شده و جایگاه و شخصیت این شهید پرافتخار، والامقام و مردمی بیشتر به مردم معرفی شود. در راستای ترویج فرهنگ مقاومت مزار مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی باید محلی برای زیارت زائران اردوهای راهیان نور در بخش‌های مختلف شود.
فرماندهی انتطامی شهرستان دشتستان خبرداد

عامل فروش قرص‌های برنج دستگیر شد

سرهنگ فرهاد آراوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه تعدادی از شهروندان در شهر آبپخش به دلیل مسمومیت به وسیله قرص‌های برنج غیر مجاز در بیمارستان بستری و در نهایت منجر به فوت چند نفر از این عزیزان شده بود، ماموران پلیس آگاهی شهرستان اقدامات فنی و تخصصی خود را در این خصوص آغاز کردند.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر خبرداد

راه‌اندازی روزانه خط اتوبوس بوشهر تا شلمچه

حمیدرضا علم در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه سال گذشته بیش از 43 هزار زائر اربعین حسینی توسط شرکت‌های حمل‌ونقل استان بوشهر جابجا شدند، اظهار داشت: با توجه به حذف روادید زائران ایرانی برای سفر به عراق، پیش‌بینی می‌شود تعداد زائران برای شرکت در مراسم اربعین حسینی امسال افزایش دو برابری داشته باشد.
فرمانده انتظامی استان بوشهرخبرداد

زمین‌خواری ۱۲۰ میلیارد ریالی در بوشهر کشف شد

سردار خلیل واعظی در جمع خبرنگاران در بوشهر برخورد قاطع با جرایم در ابعاد گوناگون اجتماعی، امنیتی، ترافیکی و انتظامی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: استان بوشهر در ابعاد گوناگون از امنیت مطلوبی برخوردار است که مشارکت مردم در این عرصه ستودنی است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر

۶ واحد تولیدی صنعتی در استان بوشهر افتتاح شد

مهدی صفوی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به افتتاح 349 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان بوشهرگفت: در شهرک‌ها صنعتی استان بوشهر در راه‌اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی افزون بر 665 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.
بوشهری ها ۱۰۸۹ گزارش به سامانه ۱۲۴ اصناف ارائه کردند
معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان بوشهر

بوشهری ها ۱۰۸۹ گزارش به سامانه ۱۲۴ اصناف ارائه کردند

رضا جمالی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: از مجموع ۱۰۸۹ مورد گزارش‌های دریافتی ۴۷۴ مورد تلفنی، ۹۱ حضوری، ۲۸۷ گزارش کتبی و ۲۳۷ مورد نیز توسط ناظران افتخاری واحد ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت سراسر استان به ثبت رسیده است.
رئیس مرکز فراهم آوری اعضا پیوندی (opc) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد

اهدای عضو در دشتستان جان سه بیمار را نجات داد

علیرضا باقری در گفت و گو با خبرنگاران افزود : اهدای عضو یک بیمار مرگ مغزی در بیمارستان شهید گنجی برازجان جان سه بیمار در انتظار پیوند را نجات داد.
ترخیص کالاهای وارداتی تسریع شود
استاندار بوشهر خبرداد.

ترخیص کالاهای وارداتی تسریع شود

عبدالکریم گراوند در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر اظهار داشت: در راستای تأمین کالاهای مورد نیاز مردم باید شاهد تسریع در ترخیص کالا از گمرکات استان باشیم.
استاندار بوشهرخبرداد:

2035 میلیارد تومان اعتبار برای ۶۰ پروژه عمرانی تخصیص یافت

عبدالکریم گراوندگفت :برای اجرای ۶۰ پروژه عمرانی ۲ هزار و ۳۵ میلیارد تومان تخصیص یافته که ۵۰ درصد آن امسال پرداخت می‌شود.