اخبار كلی
اولین جلسه شورای سیاست گذاری گروه سینمایی فرهنگ با حضور محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی کشور، هاشم میرزاخانی مدیر عامل موسسه سینما شهر، حبیب ایل‌بیگی معاون نظارت و ارزشیابی، روح‌الله سهرابی مدیرکل اداره نظارت بر عرضه و نمایش و مجید زین‌العابدین مدیر عامل بنیاد فارابی برگزار شد.
نماهنگ «از ایران نگذشتیم» به همت معاونت فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با ترانه‌ای از مصطفی محدثی خراسانی و با صدای محمد معتمدی منتشر شد.
دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما اعلام کرد
دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما از فرصتی که به دو وزیر سابق داده شده و ادامه بررسی نامه دو رئیس‌جمهور سابق، خبر داد. همچنین به تغییری در مناظره چهارم اتفاق می‌افتد.
انتخابات ریاست جمهوری در این دوره از قضا با سه روز فاصله با عید غدیر برگزار می‌شود و حال و هوای این روز‌های کشور که فعالیت‌های انتخاباتی داغ است با جشن‌های غدیر مصادف است. این مصادف بودن می‌تواند بهانه خوبی برای پیوند زدن مرام و مکتب علوی با مباحث انتخاباتی و تفکر در شیوه‌های حکمرانی باشد. 
زیبایی‌نژاد: ستاد مردمی برگزاری این مراسم باعث شد مجموعه دستگاه‌های فرهنگی جمع شوند تا با کمک گروه‌های‌جهادی و مردمی عید غدیر را گرامی بدارند
با عنوان «ماهی در قلاب» رونمایی شد
رسانه جدید فیلم و سریال است. ما محتوای بزرگی همچون ۸۰ هزار موقعیت سلحشوری داریم و هیچ تمدنی در دنیا چنین فرصتی ندارد. ما باید از این فرصت استفاده کرده با یکدیگر همدل شویم. 
در بیانیه‌ای که از سوی کابینه مصر صادر شد، آمده‌است: «مصطفی مدبولی، نخست وزیر دستور لغو مجوز این شرکت‌ها، ارجاع مدیران آن‌ها به مدعی‌العموم و اعمال جریمه به نفع خانواده‌های زائران فوت شده را صادر کرده‌است.
گفت‌و‌گوی «جوان» با مدیر مسئول انتشارات آثار سبز 
داستان مصور‌ها راوی تاریخ، فرهنگ، تجربه، قصه و اندیشه ما هستند  که به کمک معجزه تصاویر این روایت‌ها را ماندگارتر می‌کنند
امروز شبکه خبر۲ که پخش برنامه‌های زنده را در دستور کار خود دارد مثلِ روز‌های قبل برنامه‌های مربوط به نامزد‌های انتخاباتی را پخش می‌کرد، اما عده‌ای نکته‌ای دیگر را مطرح می‌کنند.