دفتر انجمن سینمای جوانان ایران زابل با حضور معاون انجمن سینمای جوانان ایران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان، رئیس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر زاهدان و جمعی از هنرمندان و مسئولان راه‌اندازی شد.
آمار اولیه آثار ثبت شده در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان اعلام شد.
اعضای شورای سیاستگذاری چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «موج» کیش معرفی و محور‌های اصلی این رویداد نیز در جلسه شورا مطرح شد.
معاون روابط عمومی سازمان بسیج خبر داد
سازمان بسیج مستضعفین با ارائه متفاوت در نمایشگاه چهل‌سالگی دفاع مقدس و ایجاد «محله حاج قاسم سلیمانی» به ارائه دستاوردهای خود پرداخته است.
«بوم و بانو» محصول و خروجی انباشت سرمایه فکری و تجربه موفق تیم تولیدکنندگان آن است.
سومین جلسه شورای سیاست گذاری بخش نمایشگاه کارگروه زنان در ستاد گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور رئیس کمیته زنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در سالن قصرشیرین باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
فیلم دچار آنارشیسم فکری و ذهنی خالقانش است و این هرج و مرج به کل ساختار روایی و شکلی فیلم سرایت کرده و اثری نامفهوم و نامربوط خلق شده است
در گفت‌وگوی «جوان» با تهیه‌کننده پیشکسوت سینما مطرح شد
اتحاد تهیه‌کنندگان اتفاق خوبی است، به شرطی که این اتحاد پابرجا بماند و تهیه‌کنندگان به این باور برسند یکپارچگی آن‌ها در هر حالتی بهتر از انشقاق است و نقاط ضعف خود را مرتفع کنند.
سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب در رابطه با توجه بیشتر به ادبیات دفاع مقدس به عنوان بستر اصلی گونه‌های متنوع ادبی و نیز لزوم تولید نمایشنامه‌های متنوع و اقتباسی مطالبه تازه‌ای نیست، اما سازمان سینمایی وزارت ارشاد و حتی مراکز و نهاد‌های انقلابی درگیر تولید فیلم، رغبتی به دریای غنی ادبیات دفاع مقدس نشان نمی‌دهند و همین بی‌اعتنایی منجر به تنزل کیفیت آثار دفاع مقدس در هنر‌های نمایشی به خصوص عرصه سینما و تئاتر شده است.
همزمان با برگزاری آیین افتتاحیه جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت صورت می‌گیرد
آیین نکوداشت پنج سینماگر متعهد انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس در افتتاحیه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برگزار می‌شود.
۲