مدیر شبکه ۳ مطرح کرد
علی فروغی مدیر شبکه ۳ سیما از برنامه‌های جدید این شبکه از جمله «عصر جدید»، «ستاره‌ساز»، برنامه رشیدپور و همچنین سریال‌های جدید خبر داد.
رویداد بزرگ و جانگداز شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران وفادارشان از گذشته‌های دور تا به امروز جلوه‌های گوناگونی در شعر و ادب فارسی داشته است. بسیاری از شاعرانِ فارسی‌زبان همواره کوشیده‌اند در شعر خویش به نحوی به مصیبت کربلا بپردازند.
پیمان قادری
با نزدیک شدن به نیمه دوم سال موتور تولید آثار سینمایی با سرعت بیشتری در حال حرکت است و هفته‌ای نیست که خبر صدور پروانه ساخت یا آغاز تولید چندین فیلم مختلف به گوش نرسد.
رهبر انقلاب محرم امسال از «چهارپایه‌خوانی» محمود کریمی مداح اهل بیت (سلام الله علیها) تقدیر کردند. کریمی و هیئت رایه‌العباس این سال‌ها در برگزاری مراسم عزاداری خلاقیت‌های دیگری هم داشته‌اند.
ازدحام جمعیت در مراسم‌های عاشورا در نقاط مختلف جمهوری آذربایجان از روستای مرزی ارچیوان شهرستان آستارا در ورودی جنوب شرق این جمهوری گرفته تا مرکز باکو و از باکو گرفته تا گنجه، پایتخت فرهنگی – مذهبی قفقاز و از مینگه چویر تا قزاق در منتها‌الیه شمال غرب جمهوری آذربایجان، همگی نشان می‌داد باکو سیاست فرهنگی – مذهبی نادرستی را در پیش گرفته و مسیر حرکتی مردم جمهوری آذربایجان کاملاً برعکس آن چیزی است که دولت این کشور در زمینه مسائل فرهنگی و مذهبی جویای آن است.
جدیدترین اثر محسن چاووشی با نام «بندباز» منتشر شد. این اثر به نوعی ادامه حرف‌های چاووشی در آلبوم «ابراهیم» است اما جای تأسف آنجاست که چشم‌اندازی فردای نسل جوان در این اثر چشم‌اندازی ناامید کننده تلقی شده است.
یک تهیه‌کننده سینما:
برخلاف شعار‌هایی که از سوی مدیران دولتی سینما داده می‌شود، وضعیت تولید مستقل در سینمای ایران چندان بسامان نیست و بسیاری از تهیه‌کنندگان مستقل و باتجربه مدت‌هاست کار تازه‌ای تولید نکرده‌اند و به جایش تهیه‌کنندگانی با حداقل تجربه وارد کار شده‌اند.
گسترش اینترنت و پیشرفت سریع و روزافزون وسایل ارتباط جمعی چالش‌های تازه‌ای را برای سینما در سراسر جهان به وجود آورده است.
پاسخ تهیه‌کننده «ستایش» به منتقدان گریم نرگس محمدی
فصل سوم سریال ستایش در حالی آغاز شد که از همین ابتدا مورد نقد منتقدان قرار گرفت چراکه گریم نرگس محمدی در این فصل او را حتی جوان‌تر از فصل قبل نشان می‌دهد. این انتقاد‌ها باعث شد تا تهیه‌کننده سریال «ستایش» توضیحاتی ارائه کند.
کامران قدکچیان کارگردان سینما:
کامران قدکچیان معتقد است که افت فروش سینما‌ها در تابستان و روز ملی سینما به خاطر تبلیغات نامناسب نیست بلکه به وضعیت بد اکران و عدم‌رعایت تنوع در اکران فیلم‌ها مربوط است و این عامل ناکامی فروش سینماهاست.
۳