قرنطینه باش و به سفر‌های آینده‌ات فکر کن!
کد خبر: 1010266
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Eoc
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۵
آمادگی برای سفرهایمان پس از ویروس کرونا
می‌توان سفر کردن را بیش از گذشته آموخت تا به لطف پروردگار پس از بی‌اثر شدن ویروس، سفر‌های مفیدتر و با کیفیت‌تری را تجربه کنیم. سفر‌هایی که خاطره‌انگیزتر بوده و تجربیات متنوع‌تر و بیشتری را در اختیارمان قرار دهد.
حسین گل‌محمدی
سرویس سبک زندگی جوان آنلاین: این روز‌ها در میان بیماری ویروسی، سفر نمی‌رویم، اما سفر کردن را فراموش نمی‌کنیم. این بیماری دیر یا زود راهش را می‌گیرد و می‌رود. شاید به گفته کارشناسان تا مدتی مهمان ناخوانده و دوست نداشتنی ما باشد، اما به زودی از زندگی‌مان خواهد رفت یا به لطف خدا، به کمک واکسن‌ها بی‌اثر خواهد شد. از این‌رو کافی است تا هم اکنون شرایط فعلی را با فشار روحی کمتری سپری و به خود کمک کنیم تا روزهای‌مان با تندرستی و سلامتی روانی بیشتری سپری شود. به این منظور می‌توان برای سفر‌هایی که در پیش خواهیم داشت بیش از گذشته آماده شویم. بیشتر مردم به دنبال سفر‌های ارزان و کم‌هزینه، کوتاه، امن، راحت و مفید هستند، آن هم در زمان‌هایی که معمولاً همه به سفر می‌روند، مانند تعطیلات پشت سر هم در فصول مختلف سال.

یک مورد درباره بیشتر مردم صادق است، آن هم رفتن به سفر‌های تکراری است. مثلاً در ایران رسم بر این است که در تعطیلات راهی شهر‌های شمالی شویم یا با دست و پا کردن خانه و جایی برای سکونت در این شهرها، هر از گاهی که به یاد سفر می‌افتیم، راهی آن‌جا شویم. در حالی که هم اکنون فرصت خوبی برای شکستن قاعده‌هاست.

می‌توان سفر کردن را بیش از گذشته آموخت تا به لطف پروردگار پس از بی‌اثر شدن ویروس، سفر‌های مفیدتر و با کیفیت‌تری را تجربه کنیم. سفر‌هایی که خاطره‌انگیزتر بوده و تجربیات متنوع‌تر و بیشتری را در اختیارمان قرار دهد.

از قدیم گفته‌اند بسیار سفر باید تا پخته شود خامی! این را می‌توانیم به مفهوم واقعی آن در زندگی خود تجربه کنیم. این مهم ممکن است با سفر‌هایی کم‌هزینه، کوتاه، متنوع و پر تجربه همراه باشد. به این منظور در این زمان که به دلیل وجود بیماری زمان مناسبی برای سفر نیست، به اطلاعات و معلومات خود در این زمینه کمک کنیم. به منابع مختلفی که در این‌باره وجود دارد رجوع کرده و به آموزه‌های‌مان بیفزاییم. درباره اماکنی که علاقه بیشتری داریم و در اولویت سفر‌های آینده‌مان خواهند بود، مطالعه بیشتری کنیم و تصویر ذهنی آن را در ذهن خود ترسیم کنیم. آگاهی نسبت به شهر‌ها و کشور‌هایی که برای سفر مدنظر داریم زمینه‌ساز خوبی برای سفر‌هایی است که در آینده در زندگی‌مان رخ خواهند داد. اگر نمی‌توانیم به سفر برویم و می‌خواهیم برای سلامتی خود و دیگران از لذت آن صرف‌نظر کنیم، ولی می‌توانیم زمینه را برای آینده‌ای شاد و زیبا به وجود آوریم. به این ترتیب در آینده با برنامه‌ای درست و هدفمند سفر‌هایی خواهیم داشت که زندگی‌مان را با کیفیت‌تر خواهد کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار