اخبار كلی
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از افزایش ساعت کاری خطوط درون شهری در روز سه‌شنبه همزمان با عید سعید غدیرخم تا ساعت ۲۳ خبر داد و گفت: سرویس‌دهی در همه خطوط مترو از آغاز تا پایان جشن بزرگ مردمی غدیر نیز رایگان است.
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی:
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی تاکیدکرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در حوزه مقابله با مواد مخدر امنیت جهان را تامین می کند.
وزیر ارتباطات خبر داد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تشریح عملکرد این وزارتخانه به افزایش ۲ برابری ظرفیت اینترنت کشور از ۵.۴ به ۱۰.۷ و افزایش نقاط حضور بین‌الملل شرکت زیرساخت که به ارتقا کیفیت و پایداری اینترنت منجر می‌شود اشاره کرد.
رییس قوه قضاییه تاکید کرد
رییس قوه قضاییه گفت: حدود یک سال پس از آغاز به کار شوراهای حل اختلاف آمار پرونده‌های ورودی به شعب حل اختلاف به میزان دو برابر افزایش یافت که لازم است علت آن تحلیل و تبیین شود.
صبح امروز با حضور مخبر انجام شد؛
۱۷ طرح بزرگ نفت، پالایش و پتروشیمی در ۷ استان با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ هزار میلیارد تومان با حضور سرپرست ریاست جمهوری به شکل رسمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش با اشاره به صدور کارنامه پایه نهم برای آغاز انتخاب رشته دانش‌آموزان گفت: بعد از اعلام نتایج تا ۵ روز فرصت اعتراض وجود دارد.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تایید انتخاب ۶ نفر از روسای دانشگاه‌های کشور خبر داد.
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری:
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری با بیان اینکه در تمامی دنیا شاهد رشد مصرف مخدر هستیم اعلام کرد: اکنون آهنگ رشد مصرف مواد مخدر در ایران متوقف شده است.
کیفیت هوای تهران روز دوشنبه چهارم تیر ماه بر روی شاخص عددی ۸۱ قرار دارد و در وضعیت قابل قبول یا همان سالم است.
در جلسه شورای گسترش آموزش عالی مصوب شد؛
درخواست دانشگاه فنی‌حرفه‌ای مبنی بر تغییر عنوان دانشگاه به عنوان دانشگاه ملی‌مهارت در جلسه ۹۷۴ شورای گسترش آموزش عالی موافقت و مقرر شد فرایند قانونی اصلاح اساسنامه توسط آن دانشگاه انجام شود.