جامعه - اخبار كلی
اخبار كلی
سرپرست اداره کل مدارس و مراکز غیردولتی گفت: شهریه مدارس بر اساس یک الگوی خاص تعریف شده که در سامانه مشارکت‌ها نیز قابل رصد است.
ثبت‌نام از زائران اربعین حسینی از صبح امروز آغاز شد.
سخنگوی قوه قضاییه خبر داد
غلامحسین اسماعیلی با تایید خبر بازداشت دو نماینده مجلس گفت: این دو نماینده در ارتباط با پرونده‌ای که در خصوص فروش محصولات شرکت سایپا از مدت‌ها قبل تشکیل شده بود، دستگیر شدند.
آزار حیوانات را به پلیس گزارش دهید
معاون اجتماعی پلیس پایتخت با ابراز تاسف از کشتار سگ‌ها در یکی از مراکز نگهداری از این حیوانات، از مردم خواست که هرگونه حیوان آزاری در فضای حقیقی و مجازی را به پلیس گزارش کنند.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: برای استقبال از زائران اربعین در استان ایلام سنگ تمام می‌گذاریم.
چگونه می‌توانیم ذهن خلاقی داشته باشیم و خودمان را با باور‌های قدیمی و تاریخ گذشته از دنیای آدم‌های خلاق جدا نکنیم؟
همه انسان‌ها در یکسری از موقعیت‌ها استرس را تجربه می‌کنند، اما شدت آن در انسان‌ها متفاوت است. یک روانشناس در این باره می‌گوید: «مدیریت استرس مهارتی است که نیاز به تمرین و تکرار تکنیک‌ها دارد، البته برای حل برخی از مسائل زندگی نیاز به کمک تخصصی داریم.»
چاقی یک بیماری همه گیر است و همه ما می‌خواهیم از آن فرار کنیم، گاهی اشتباهاتی هنگام تغذیه مرتکب می‌شویم که همان اشتباهات منجر به چاق شدن‌مان می‌شود.
در میان کویر یزد، یکی از زیباترین جنگل‌های دست‌کاشت قرار دارد که می‌تواند لذت یک روز جنگل‌نوردی را برای همیشه در ذهن دوستداران طبیعت ماندگار کند.
مدیرعامل مؤسسه رزمندگان اسلام خبر داد
دوم تا چهارم شهریور امسال مرحله نهایی دوازدهمین دوره مسابقات علمی بین‌المللی پیشگامان ایران (پایا) در دانشگاه فرهنگیان با حضور ۵۵۰ نفر از برگزیدگان این مسابقات با هدف حذف حفظ‌محوری به رقابت می‌پردازند.