جامعه - اخبار كلی
اخبار كلی
استاندار تهران با شاره به افزایش تعداد مراجعین، بستری‌ها و بیماران بخش ویژه در استان تهران گفت: برگزاری مراسم‌های عروسی و عزا در تالار‌ها و مساجد استان تهران ممنوع است.
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان تشریح کرد
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان گفت: امسال به دلیل شیوع ویرورس کرونا اکثر برنامه‌های هفته عفاف و حجاب مبتنی بر فضای مجازی است.
سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار ۵ روزه باران در برخی استان‌ها نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی و وقوع سیلاب در ۳ استان هشدار داد.
وزیر بهداشت:
نمکی گفت: مدارک مستندی که نشان بدهد ویروس کرونا در فضای باز می‌تواند منتقل شود، وجود ندارد.
ویروس کرونا با شدت بیشتری در حال جولان دادن است. تعدادی از شهروندان جان خود را از دست دادند و حالا برخی از مسوولان برای لغو طرح ترافیک در چند روز آینده چراغ سبز نشان می‌دهند.
یک اپیدمیولوژیست و پژوهشگر حوزه سلامت عمومی گفت: اگر مردم در سطح وسیع رفتار قابل توجه و اقدامات علیه شیوع بیماری داشته باشند دو هفته بعد شاهد کاهش موارد مبتلایان خواهیم بود.
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی دو هزار و ۳۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور خبر داد و گفت: مجموع بیماران مبتلا به کرونا در کشور به ۲۵۵ هزار و ۱۱۷ نفر رسید.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد
سرهنگ همه خانی درباره کلاه کاسکت مرغوب موتور سیکلت توضیحاتی داد.
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با بیان اینکه شورا به دلیل کرونا تعطیل نمی‌شود، گفت:، اما هر ساله شورا در مرداد حدود ۲ هفته تعطیل می‌شود و امسال هم مانند روال قبل خواهد بود.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ تاکیدکرد که برگزاری مراسم عروسی و ترحیم در تالار‌های پذیرایی ممنوع است.