جامعه - اخبار كلی
اخبار كلی
معاون استاندار تهران گفت: کلیه مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات استان تهران امروز سه‌شنبه تعطیل است.
به دلیل آلودگی هوا مدارس شهرستان‌های بوکان و سردشت سه شنبه ۲۷اردیبهشت در هر دوشیفت صبح و عصر تعطیل شد.
گرد و غبار در سطح کشور موجب شده است تا کارگروه‌های اضطرار آلودگی هوا در استان‌ها جلسه فوری برگزار کنند و رد خصوص تعطیلی مدارس و ادارات تصمیم‌گیری کنند. در ادامه جزئیات تعطیلی مدارس و ادارات در ۸ استان کشور را می‌خوانید.
حمایت از زوج‌های نابارور یکی از تکالیفی است که همه اسناد بالادستی از سیاست‌های کلی جمعیت و خانواده گرفته تا قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده به آن اذعان دارند. با وجود این، انگار هنوز اجرای این سیاست‌ها و حمایت از زوج‌های نابارور به اندازه کافی جدی گرفته نشده‌است! توزیع ۱۱۰ مرکز ناباروری در کشور عادلانه نیست.
سرپرست مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: تک فرزندی پیامد‌های منفی زیادی برای خانواده و جامعه دارد.
استاندار تهران:
استاندار تهران گفت: موضوع آرد و نان خط قرمز ما است، دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت نان ندارد و قیمت نان ثابت است.
رئیس قوه قضائیه تاکید کرد
رئیس قوه قضائیه گفت: دستگاه‌های نظامی، انتظامی، امنیتی و قوه قضائیه باید در راستای کمک به پیشبرد اصلاحات اقتصادی به نفع معیشت مردم، تمام تدابیر لازم را اتخاذ کنند تا آرامش مردم حفط شود.
معاون اجتماعی قوه قضائیه مطرح کرد
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: اگر کتاب‌هایی مغایر موازین اسلامی باشند، حتماً مراجع قضائی به عنوان مدعی‌العموم وارد می‌شوند.
رئیس اداره جوانی جمعیت وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر هزینه‌های درمان ناباروری تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند و بیمه سلامت به طور کامل این پوشش را ایجاد می‌کند.