مدیرکل دفتر تنظیم مقررات و برون سپاری سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: از اول مهرماه پزشکانی که از پایانه فروش استفاده نکنند، جریمه می‌شوند.
اعضاى کارزار اجتماعی در روز عاشورا با هدف احیای فرهنگ حسینی (ع) در روز عاشورا به توزیع آب معدنى، شاخه هاى گل رز و بروشورهاى معرفى امام حسین (ع) در شهرهاى مختلف اروپا پرداختند.
گزارش «جوان آنلاین» از مقاومت جامعه پزشکی نسبت به اعلام درآمد واقعی‌اش
شبیه به طنز می‌ماند؛ کسی باورش نمی‌شود که درآمد یک پزشک در سال ۵ میلیون تومان باشد. مسئله‌ای که عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به آن اشاره می‌کند و می‌گوید: «بر اساس خوداظهاری ۱۱ هزار پزشک مشخص شده که میزان درآمد ماهیانه هر کدام از آن‌ها به‌طور میانگین ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است!» رقمی که زیر خط فقر بودن بسیاری از پزشکان را نشان می‌دهد!
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری گفت:هنوز ابلاغی از سوی دولت برای موافقت با شناور شدن ساعات اداری ارسال نشده، اما صحبت‌های اولیه انجام شده است.
یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه دشمن همه تلاش خود را برای اختلاف‌افکنی بین شیعیان و اهل سنت به‌کار گرفته است، گفت: جنبه‌های فرهنگی اربعین و عاشورا باید مورد توجه قرار گیرد.
دستگاه "جنین‌یاب دیجیتالی" با قابلیت نمایشگر رنگی، منحنی تعداد ضربان و ضبط صدا برای نخستین بار در کشور تولید شد.
رحمانی‌فضلی گفت: موضوع حجاب یک مسئله بین بخشی بوده و گزارش‌ها حاکی است که حداکثر ۱۰ درصد افراد در جامعه نسبت به حجاب بی‌توجه هستند.
ضوابط و راهنمای طراحی مساجد در شهر تهران پس از ویرایش و تکمیل به شهرداران مناطق ۲۲ گانه ابلاغ شد.
علیرضا رشیدیان با بیان اینکه ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر پشت نوبت اعزام به عمره هستند گفت: شروطی را برای عربستان اعلام کرده ایم که تا حدودی پذیرفته شده وبا موافقت نهایی ثبت نام آغاز می‌شود.
مراسم تشییع پیکر عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با حضور جمعی از مقامات برگزار شد.
۵