گزارش «جوان آنلاین» از دغدغه هر ساله خانواده‌ها با شروع سال جدید تحصیلی
مادر یکی از دانش‌آموزان منطقه اسلامشهر می‌گوید: «در منطقه‌ای که ما زندگی می‌کنیم برخی خانواده‌ها توان خرید لباس برای سال تحصیلی جدید را ندارند؛ این در حالی است که لباس سال گذشته بیشتر دانش آموزان، نو و قابل استفاده برای سال تحصیلی جدید است، اما مدیران این هزینه را به خانواده‌ها تحمیل می‌کنند.»
نتایج تازه‌ترین تحقیقات و پژوهش‌های اخیر نشان می‌دهد که استفاده بیش از اندازه از شبکه‌های اجتماعی موجب افزایش اضطراب و رقابت با دیگران می‌شود و در طولانی مدت سلامت روحی کاربران را به مخاطره می‌اندازد.
شهردار تهران به موضوع حذف نام شهدا از تابلو‌های شهری واکنش نشان داده و گفت: برخی از افرادی به جای احترام به شهدا دنبال مسائل دیگری هستند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به محمود کریمی فرمودند: آقای کریمی، مجلس شما را امسال از تلویزیون می‌دیدم؛ برنامه چهار‌پایه‌خوانی‌تان در بیرون از جلسه خیلی خوب بود.
در حالیکه معاون کل وزارت بهداشت مجموع تعداد پزشکان کشور اعم از پزشک عمومی، متخصص، دندانپزشک را ۱۰۸ هزار نفر اعلام کرده، اما وزیر بهداشت، تعداد پزشکان فعال کشورمان را ۱۸۰ هزار نفر اعلام کرده است!
معاون شهردار تهران گفت: از ابتدای پاییز همه تاکسی‌های اینترنتی تحت نظارت شهرداری قرار می‌گیرند.
در سایه سکوت وزارت علوم اتفاق افتاد
اکنون در آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها، هزینه خوابگاه‌های خودگردان نسبت به سال گذشته افزایش دو برابری را نشان می‌دهد.
کانون زبان ایران مسابقه شعر عاشورایی «روایت سربلندی» را به زبان انگلیسی برای زبان‌آموزان، مدرسان و کارکنان کانون زبان و سایر علاقه‌مندان برگزار می‌کند.
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده مؤسسه غیرمجاز حافظ و شرکت کشاورزی خوشه طلایی مهر ماندگار به ریاست قاضی صلواتی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.
قرار بود متادون به عنوان داروی جایگزین موادمخدر با دوز مشخص و کنترل شده تا زمان ترک کامل اعتیاد به معتادان به کار گرفته شود، اما خیلی وقت است این داروی مخدر خود به مخدری تازه تبدیل شده که به جای عرضه در کلینیک‌های ترک اعتیاد و توزیع از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی در بازار آزاد به وفور پیدا می‌شود!
۴