معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: دانشجویانی که می‌خواهند به پیاده‌روی اربعین اعزام شوند تا پایان شهریور مهلت دارند که در سامانه ثبت نام و مستنداتشان را ارائه دهند.
دو نفر از کارمندان شهرداری تهران در صعود موفق دو روزه قله دماوند را فتح کردند که در ادامه عکس آن را مشاهده می‌کنید.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حکم حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه تغییر کرد.
وزیر بهداشت درباره مباحثی که تحت عنوان فرار مالیاتی پزشکان مطرح می‌شود، گفت: همانطور که فرار مالیاتی ممکن است در بسیاری از اقشار وجود داشته باشد، درصدی هم در جامعه پزشکی وجود دارد، اما نباید به بهانه‌های مختلف پزشکان را بکوبیم.
مرز زرباطیه عراق که در مجاورت مرز مهران ایران واقع شده، از دو روز قبل شاهد بی‌نظمی و سرگردانی زائران کشورمان در این مرز شده است.
چند وقتی است که حذف نام شهید از تابلو‌های شهری در پایتخت حاشیه‌هایی را در فضای مجازی و رسانه‌ها به دنبال داشته است.
ماجرای کمبود پزشک وقتی با تصمیم نمایندگان مبنی بر طرحی برای افزایش ظرفیت پذیرش پزشکی در مجلس همراه شد، واکنش‌های جدی صنف پزشکان را در پی داشت و با وجودی که این طرح امسال به ثمر نرسید، اما همچنان واکنش‌ها به آن ادامه دارد تا جایی که برای آنکه اثبات شود، پزشک کم نداریم و حتی زیاد هم داریم برخی از چهره‌ها و شخصیت‌های حوزه بهداشت و درمان کشور آمار‌هایی ضد و نقیض از تعداد پزشکان ارائه می‌کنند.
در جلسه دیروز دادگاه رسیدگی به پرونده اخلال در نظام دارویی کشور، تحصیل مال نامشروع و اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق تولید و قاچاق دارو به شبنم نعمت‌زاده تفهیم شد.
گزارش «جوان آنلاین» از دغدغه هر ساله خانواده‌ها با شروع سال جدید تحصیلی
مادر یکی از دانش‌آموزان منطقه اسلامشهر می‌گوید: «در منطقه‌ای که ما زندگی می‌کنیم برخی خانواده‌ها توان خرید لباس برای سال تحصیلی جدید را ندارند؛ این در حالی است که لباس سال گذشته بیشتر دانش آموزان، نو و قابل استفاده برای سال تحصیلی جدید است، اما مدیران این هزینه را به خانواده‌ها تحمیل می‌کنند.»
نتایج تازه‌ترین تحقیقات و پژوهش‌های اخیر نشان می‌دهد که استفاده بیش از اندازه از شبکه‌های اجتماعی موجب افزایش اضطراب و رقابت با دیگران می‌شود و در طولانی مدت سلامت روحی کاربران را به مخاطره می‌اندازد.
۲