گزارش «جوان آنلاین» از دنباله‌روی یک رسم غلط در مراسم عزا
به تازگی فیلمی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد که در آن حجت‌الاسلام و المسلمین تولایی‌فر می‌گوید: «یکی از بدعت‌هایی که در دین ما وارد شده، اطعام دادن بعد از تشییع جنازه است که کراهت شدیدی دارد. فرد نمی‌داند که داغ پدر را تحمل کند یا داغ چک‌هایی که قرار است برای اطعام بکشد!»
معاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، ضوابط و مقررات خروج از کشور سربازان حین خدمت را تشریح کرد.
معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: دانشجویانی که می‌خواهند به پیاده‌روی اربعین اعزام شوند تا پایان شهریور مهلت دارند که در سامانه ثبت نام و مستنداتشان را ارائه دهند.
دو نفر از کارمندان شهرداری تهران در صعود موفق دو روزه قله دماوند را فتح کردند که در ادامه عکس آن را مشاهده می‌کنید.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حکم حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه تغییر کرد.
وزیر بهداشت درباره مباحثی که تحت عنوان فرار مالیاتی پزشکان مطرح می‌شود، گفت: همانطور که فرار مالیاتی ممکن است در بسیاری از اقشار وجود داشته باشد، درصدی هم در جامعه پزشکی وجود دارد، اما نباید به بهانه‌های مختلف پزشکان را بکوبیم.
مرز زرباطیه عراق که در مجاورت مرز مهران ایران واقع شده، از دو روز قبل شاهد بی‌نظمی و سرگردانی زائران کشورمان در این مرز شده است.
چند وقتی است که حذف نام شهید از تابلو‌های شهری در پایتخت حاشیه‌هایی را در فضای مجازی و رسانه‌ها به دنبال داشته است.
ماجرای کمبود پزشک وقتی با تصمیم نمایندگان مبنی بر طرحی برای افزایش ظرفیت پذیرش پزشکی در مجلس همراه شد، واکنش‌های جدی صنف پزشکان را در پی داشت و با وجودی که این طرح امسال به ثمر نرسید، اما همچنان واکنش‌ها به آن ادامه دارد تا جایی که برای آنکه اثبات شود، پزشک کم نداریم و حتی زیاد هم داریم برخی از چهره‌ها و شخصیت‌های حوزه بهداشت و درمان کشور آمار‌هایی ضد و نقیض از تعداد پزشکان ارائه می‌کنند.
در جلسه دیروز دادگاه رسیدگی به پرونده اخلال در نظام دارویی کشور، تحصیل مال نامشروع و اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق تولید و قاچاق دارو به شبنم نعمت‌زاده تفهیم شد.
۳