نقش بانوان در پیروزی انقلاب تبیین شود
کد خبر: 1037224
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LpQ
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، دهه فجر را فرصتی برای تبیین نقش بانوان در پیروزی انقلاب عنوان کرد و گفت: از این فرصت باید برای تبیین نقش بانوان در عرصه های مختلف بهره مند شد.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی، امروز(14بهمن) در دیدار با مدیر کل امور بانوان استانداری و جمعی از بانوان استان ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) و دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر فرصتی برای تبیین نقش بانوان در پیروزی انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در لرستان یادآور شد: دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور شجاعت، ایثار و رشادت بانوانی است که در پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ نقش آفرین بودند.

وی بیان داشت: فعالیت های اجتماعی زنان در صدر اسلام و همکاری و همراهی که در پیشبرد دین داشتند بیانگر جایگاه حقیقی و تاثیر گذار بانوان در درون خانواده و اجتماع است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در ادامه با اشاره به جایگاه زنان در اسلام، عنوان کرد: آنچه اسلام به ما معرفی می کند این است که ایجاد نسل ها بدون مشارکت زن و مرد امکان ندارد.

وی با اشاره به نقش زنان در فعالیت های اقتصادی و اجتماعی، اظهار کرد:  در ارتباط با نگاه به بانوان در جمهوری اسلامی  حرکت رو به جلو داشته ایم این حرکت نیز ممکن است تند یا کند بوده است ولی در مجموع حرکتی امید بخش است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر اینکه باید به نقش بانوان به عنوان مادر در درون خانواده که کانون مهر، محبت و عطوفت است، توجه ویزه شود، گفت: در کنار این نقش مهم بانوان در فعالیت های اقتصادی و اجتماعی نقشی سازنده و قابل قبول دارند.

برچسب ها: جوانان ، بانوان ، انقلاب
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار