مرگ مشکوک زن جوان بررسی می‌شود
کد خبر: 1026695
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J5b
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
تحقیقات درباره علت فوت زن جوانی که در خانه مجردی در جنوب تهران به کام مرگ رفته در جریان است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت یک بامداد دیروز سه‌شنبه ۲۰‌آبان قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۳۲ نبرد از مرگ مشکوک زن جوانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در محل حادثه داخل خانه مجردی با جسد زن جوانی روبه‌رو شدند که آثار کبودی روی پا‌های وی مشهود بود. بررسی‌ها نشان داد این زن چند سالی است، همراه مردی به نام حبیب زندگی می‌کند تا اینکه ساعتی قبل به طرز مرموزی به کام مرگ می‌رود. مردی که موضوع را به مأموران پلیس خبر داده‌بود، گفت: «چند سال قبل با شهناز آشنا شدم و از آن زمان به بعد با هم زندگی می‌کردیم. من در تولیدی کار می‌کردم، اما مدتی است به خاطر بیماری کرونا بیکار شده‌ام و بیشتر وقتم را در خانه هستم. ساعتی قبل ناگهان حال شهناز بد شد به طوریکه دست و پایش یخ شده‌بود. من او را پاشویه کردم که به من گفت تشنه است. به سرعت به خیابان رفتم و برای او آب میوه خریدم، اما وقتی به خانه برگشتم دیدم شهناز نفس نمی‌کشد و بدنش کاملاً سرد شده‌است. سپس با اورژانس و اداره‌پلیس تماس گرفتم و موضوع را اطلاع دادم.»

مأموران پلیس در ادامه از خانواده شهناز تحقیق کردند. یکی از اعضای خانواده شهناز گفت: «ما حبیب را می‌شناسیم و از او شکایتی نداریم، اما درخواست داریم جسد دخترمان به پزشکی قانونی منتقل شود تا علت اصلی مرگ او مشخص شود.»

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد زن جوان برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به دستور قاضی واحدی به پزشکی قانونی فرستاده شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار