قتل نوچه هانی کرده ناکام ماند
کد خبر: 1005729
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DdR
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
مرد جوانی که تصمیم داشت به هواخواهی از پسر خواهرش یکی از نوچه‌های هانی کرده از اشرار معروف را در جنوب تهران به قتل برساند قبل از اقدام گرفتار پلیس شد.
به گزارش جوان، چند روز قبل ماموران پلیس تهران هنگام گشت زنی در یکی از خیابان‌ها به خودروی سواری مشکوک شدند و دستور ایست دادند. ماموران پلیس در بازرسی از خودرو اسلحه کمری با تعدادی فشنگ جنگی کشف کردند. بدین ترتیب ماموران پلیس راننده خودرو را که مرد جوانی به نام عادل بود دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.
متهم در بازجویی‌های ابتدایی با تناقض گویی قصد فریب ماموران پلیس را داشت و مدعی شد که اسلحه متعلق به او نیست، اما در تحقیقات فنی اعتراف کرد که قصد داشته به هواخواهی پسر خواهرش یکی از نوچه‌های هانی کرده را با اسلحه به قتل برساند.
قصد داشتم نوچه هانی کرده را به قتل برسانم
وی در توضیح ماجرا گفت: پسر خواهرم مدتی است با یکی از نوچه‌های هانی کرده اختلاف دارد و به همین خاطر همیشه با هم کل کل دارند. خواهرم در منطقه خیابان اتابک زندگی می‌کرد و نوچه هانی کرده هم در آن منطقه رفت و آمد داشت که با خواهر زاده ام اختلاف پیدا کرد. او هر روز پسر خواهرم را تهدید می‌کرد و می‌گفت باید از آن محل بروند. به همین خاطر مدتی قبل خواهرم از آن محل اسباب کشی کردند و محل زندگی شان را تغییر دادند، اما خواهر زاده ام به خاطر دیدن دوستان قدیمی اش به آن محل رفت و آمد داشت و به همین سبب نوچه هانی کرده همیشه او را تهدید می‌کرد و می‌گفت که آن محل در قرق او است و خواهر زاده من نباید وارد قرق او شود.
وی ادامه داد: من کارمند بیمارستان هستم و خانه ام در یکی از خیابان‌های غربی تهران است تا اینکه مدتی قبل از طریق خواهر زاده ام متوجه کری خوانی آن‌ها شدم. بهر حال هر روز او برای پسر خواهرم مزاحمت ایجاد می‌کرد و پسر خواهرم نیز موضوع را به من می‌گفت که تصمیم گرفتم از خواهر زاده ام حمایت کنم و سلحه کلتی را برای همین موضوع به مبلغ ۱۰ میلیون تومان خریدم. ساعتی قبل خواهرزاده ام با من تماس گرفت و گفت برای خرید کفش به محل قدیمی شان در خیابان اتابک رفته است و همراه تعدادی از دوستانش بوده که نوچه هانی کرده راه او را سد کرده و تهدید کرده اگر در این محل دیده شود برای او اتفاق بدی رخ می‌دهد. خواهر زاده ام از من درخواست کمک کرد که اسلحه کلتم را برداشتم و به طرف خیابان اتابک به راه افتادم و تصمیم گرفتم اگر او به پسر خواهرم آسیبی برساند او را به قتل برسانم که ماموران پلیس به من مشکوک شدند و در بازرسی از خودروم اسلحه ام را کشف کردند.
متهم پس از اعتراف به جرمش به اتهام تصمیم به قتل و حمل اسلحه گرم به دستور قاضی علی ایرد موسی بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار