جامعه - حوادث | انتظامی
حوادث | انتظامی
کارگر تأسیسات ساختمان که متهم است یکی از دوستانش را به قتل رسانده است به پرداخت دیه و زندان محکوم شد.
تلاش‌های امدادگران برای نجات دو معدنچی که از ابتدای هفته در معدن طرزه دامغان گرفتار شده‌اند ناکام مانده است.
انتشار تصاویر فاجعه بار از انتقال سه رأس گورخر آفریقایی به باغ وحش صفادشت ملارد کافی بود تا کاربران شبکه‌های اجتماعی از خجالت متولیان این کار برآیند و آن‌ها را به باد انتقاد بگیرند. انتقاد‌ها در این باره زمانی به اوج خود رسید که مشخص شد یکی از گورخر‌ها در باغ وحش تلف شده و وضعیت دو حیوان باقی مانده تعریفی ندارد. تلف شدن حیوانات در این باغ وحش سابقه‌دارد از جمله یک رأس زرافه که انتقاد‌های مطرح شده هم بدون پاسخ ماند.
عاملان قتل چهارشنبه سوری از ترکیه اخراج شدند
عاملان نزاع خونین شب چهارشنبه سوری سال قبل که پس از قتل پسر جوانی در تهرا‌ن به ترکیه فرار کرده بودند به ایران برگردانده شدند.
بارش باران و جاری شدن سیلاب در هشت استان کشور ۱۰ کشته برجای گذاشت. شش نفر از قربانیان حادثه کارکنان اداره برق کرمان بودند که برای رفع مشکل برق ناشی از بارندگی‌ها به محل اعزام شده‌بودند.
تلاش امدادگران برای دو نجات معدنچی که از روز شنبه در معدن زغال سنگ طرزه دامغان گرفتار شده‌اند همچنان در جریان است.
محیط‌بان سواد کوهی که به اتهام قتل یکی از شکارچیان غیرمجاز بازداشت شده بود موفق به جلب رضایت اولیای‌دم شد.
تحقیقات درباره مرگ مشکوک دبیر اول سفارت سوئیس که در سقوط از طبقه هفدهم برج مسکونی آبشار به کام مرگ رفته ادامه دارد. تیم جنایی در محل حادثه دست نوشته‌ای پیدا کردند که حکایت از خودکشی دارد.
پسربچه هشت ساله که از بیماری سرطان رنج می‌برد با پوشیدن لباس پلیس به یکی از آرزوهایش رسید.
جانشین فرمانده ناجا از کشف بیش از ۱۰۰۰ تن مواد‌مخدر در سال گذشته خبر داد و گفت: در مبارزه با مواد مخدر و روانگردان نباید تولید یا توزیع حتی یک گرم مواد مخدر از تیررس ما خارج شود.