حوادث | انتظامی
پلیس آگاهی پایتخت ۲۲۹ سارق و مالخر را بخط کرد
سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه این طرح از تشدید برخورد با سارقان و مالخران خبر داد و گفت: در این طرح، همکاران من در پلیس آگاهی، ۲۲۹ سارق و مالخر را که در قالب ۵۱ باند فعالیت داشتند در چند عملیات و در کمتر از ۷۲ ساعت پس از ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر کردند. 
بدین ترتیب تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه پیدا کرد تا اینکه چند روز قبل مأموران مخفیگاه متهم را در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران شناسایی و او را بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی اعتراف کرد. تحقیقات از متهم ادامه دارد.
احسان ۳۹ سال سن دارد و شش سال هم با همسرش زندگی کرده تا اینکه از هم جدا می‌شوند. او می‌گوید همسرش اجازه نمی‌داد فرزندش را ببیند، به همین دلیل از او کینه به دل گرفته بود. 
۲۴ ساعت پس از مرگ دردناک کودک ۵ ساله دزفولی که به دلیل حمله سگ و مبتلا شدن به بیماری هاری، جان خود را دست داده بود، دختر ۹ ساله دیگری که در شهرستان نکا، قربانی حمله شگ شده بود، در بیمارستان جان باخت.
سرهنگ مسلم میراحمدی، رئیس پایگاه چهاردهم پلیس آگاهی تهران (اداره مبارزه با کلاهبرداری) در گفت‌وگویی اختصاصی به خبرنگار ما گفت: «متهم کلاهبردار حرفه‌ای است که چند سال قبل به همین اتهام بازداشت و روانه زندان شده بود. او علاوه بر جعل مدارک پزشکی و عمل زیبایی، شگرد‌های دیگری هم برای فریب وکلاهبرداری از زنانی که برای عمل زیبایی به کلینیک می‌رفتند، به‌کار می‌برد
با اعلام این خبر، عوامل اورژانس مرد زخمی را به بیمارستان منتقل کردند، اما مرد جوان ساعتی بعد بر اثر شدت خونریزی به کام مرگ رفت. 
بازی همستر جدا از اینکه تمرکز و توجه راننده را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، به دلیل استفاده مستمر از حرکات دست و چشم طبیعتاً مانع از این می‌شود که راننده تمام و کمال در خدمت رانندگی باشد و پرواضح است که در چنین شرایطی حادثه در کمین راننده و دیگر سرنشینان وسیله نقلیه و سایر خودرو‌های عبوری است. 
مأموران پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران هنگام بررسی پرونده‌های سرقت متوجه شدند سارقان شب‌رو سوار بر موتورسیکلت هوندا مشکی با پرسه در خیابان‌های شمال تهران اقدام به سرقت خودرو می‌کنند
هشدار پلیس به دنبال‌کنندگان همستر
تصور اینکه بشود با ضربه زدن به همستر و جذب کردن سکه‌های مجازی به ثروتی بدون دردسر رسید، باعث شده هر ثانیه شمار بیشتری از کاربران تلگرام به امید یافتن گنج وارد این بازی شوند، از همین‌رو گستردگی اقبال به همستر نگرانی‌هایی را درباره آسیب‌های احتمالی به همراه داشته است
پلاک‌های گذر‌موقت در مقایسه با خودرو‌های داخلی خدمات زیادی دریافت نمی‌کنند و حتی نمی‌توانند کارت سوخت دریافت کنند و نمی‌توانند این خودرو‌ها را خرید و فروش کنند و حتی نمی‌توانند به افراد غیر واگذار کنند