جامعه - حوادث | انتظامی
حوادث | انتظامی
خبر‌هایی در خصوص مشاهده کیک‌های حاوی قرص و کپسول در استان کرمان از روز گذشته شنیده می‌شود و مردم منتظر اظهار نظر رسمی مسئولان در این زمینه هستند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از افزایش ۲۵درصدی تلفات حوادث گاز مونواکسید کربن در استان تهران خبر داد.
سارق حرفه‌ای در پوشش خریدار با فروشندگان کالا در سایت دیوار قرار می‌گذاشت و با گاز اشک‌آور اموالشان را سرقت و همراه همدستش از محل فرار می‌کرد.
فرمانده ناجا:
فرمانده نیروی انتظامی باتأکید بر اینکه سهمیه‌بندی بنزین روی مأموریت‌های پلیس تأثیر داشته‌است، گفت که پلیس برای اجرای مأموریت‌هایش باید بهترین خودرو‌ها را در اختیار داشته باشد.
پیک رستوران که با وکالت‌نامه جعلی قصد تصاحب خانه ویلایی پیرزن تنها در منطقه زعفرانیه را داشت، بازداشت شد.
محمد علی نجفی، شهردار اسبق تهران که از هفتم خردادماه امسال به اتهام قتل همسر دومش میترا استاد بازداشت شده‌است به هفت‌سال و سه‌ماه زندان محکوم شد.
مردی که یکی از دوستانش را در جریان بدگمانی در ارتباط با همسرش به قتل رسانده‌است سرانجام در جریان تحقیقات پلیس شناسایی و بازداشت شد.
مجرم سابقه‌دار در پوشش پلیس و با درجه سرگردی پلیس راهور در حالی که صاحب همسر و سه‌فرزند بود به خواستگاری رفت و دوباره ازدواج کرد. متهم در پوشش پلیس در شهر‌های قم و تهران رانندگان متخلف را متوقف و آن‌ها را به صورت نقدی جریمه می‌کرد تا اینکه بازداشت شد.
وکیل محمدعلی نجفی از صدور حکم موکلش خبر داد و گفت: رأی دادگاه به محکومیت قتل عمد است.
پسر جوانی که متهم است در تفریح شبانه دختری را داخل خودروی‌۲۰۶ خودش به قتل رسانده‌است در جلسه دادگاه مدعی شد که قصد قتل نداشته است.