جامعه - حوادث | انتظامی
حوادث | انتظامی
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به انهدام ۳۶ باند بزرگ مواد مخدر از افزایش ۱۸ درصدی کشفیات افیونی از ابتدای سال خبر داد.
مرد سالخورده‌ای که متهم است، دختر ۱۵‌ساله‌ای به نام شیما را پس از ربودن در مخفیگاهش به کام مرگ کشانده‌است، ادعای تازه‌ای درباره محل دفن جسد مطرح کرد.
مرد جوان که در جریان آشنایی تلگرامی وارد رابطه‌ای پنهانی با دختری جوان شده‌بود، فکر نمی‌کرد دعوت او به خانه‌اش به قیمت از دست رفتن یکی از چشم‌هایش تمام شود.
مرد جوانی که متهم است با همدستی یکی از دوستانش شوهر زن مورد علاقه‌اش را به قتل رسانده‌است در جلسه محاکمه ماجرا را شرح داد.
مردی که به خاطر چشم در چشم شدن، چشم یکی از بچه‌محل‌هایش را کور کرده‌بود با درخواست قصاص از سوی شاکی مواجه شد.
مأمور پیمانکار شهرداری که متهم است مرد ضایعات جمع کن را هدف ضرب و جرح قرار داده با درخواست اشد مجازات از سوی شاکی مواجه شد.
ویدیوی گریه‌های بی‌امان پیرزن ماهشهری که به دلیل جاری شدن سیلاب درخواست کمک می‌کند، مدام در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. او با گریه می‌گوید: «مردم توی آبند، جای‌شان خیس است، جایی نداریم که برویم، خانه‌هایمان و اتاق‌هایمان را آبگرفته و هرچه آب را بیرون می‌زنیم دوباره باران می‌آید. چرا کسی به فکر این روز‌ها نبود؟ چرا کسی نهر‌ها را لایروبی نکرد....»
صاحب رستوران کوهستانی که متهم است پیرمرد روستایی را در کوه‌های امامزاده داوود به قتل رسانده‌است، مدعی شد مقتول مشتریانش را فراری می‌داد.
دو مرد تبهکار که برای زورگیری از رانندگان عبوری بزرگراه‌های تهران، خودروی آن‌ها را با میخ‌های سه‌پر آهنی پنچر می‌کردند سرانجام به دام پلیس افتادند.
مردان شرور که در جریان درگیری شبانه یکی از گنده‌لات‌های ورامین را به قتل رسانده‌بودند با درخواست قصاص از سوی اولیای‌دم مواجه شدند.