جامعه - حوادث | انتظامی
حوادث | انتظامی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از رسیدگی به ۲۰۰۰ تصادف رانندگی در روز گذشته از سوی ماموران پلیس راهور خبرداد.
مأموران کلانتری ۱۴۰‌باغ‌فیض باند سارقان بچه محل را که اقدام به سرقت‌های سریالی از داخل خودرو‌های پژو ۲۰۶ می‌کردند به دام انداختند.
دختر محکوم به حبس که با همدستی مادرش در جریان اخاذی از مردی پولدار مرتکب قتل شده‌بود، در دومین جلسه محاکمه راز قتل پدرش را هم برملا کرد. مادر وی که محاکمه و به قصاص محکوم شده‌بود، قبل از اجرای حکم در زندان فوت شد.
گریه کردن هنگام سرقت مسلحانه و بهانه کردن بیماری دروغین سرطان مادر، شیوه‌ای بود که سارق سابقه‌دار برای جلب ترحم شاکیان و انصراف آن‌ها از طرح شکایت به آن متوسل شده بود.
پلیس راهور: شهروندان از تردد غیرضرور خودداری کنند
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در بسیاری از مسیر‌ها به دلیل نشستن برف و عدم برف‌روبی، پاشیدن شن و نمک، خودرو‌ها امکان حرکت ندارند و حتی در برخی از معابر، رانندگان خودرو‌های خود را به همان صورت که در وسط راه هستند، رها کرده‌اند.
چند اوباش که پس از قرار درگیری در صفحه اینستاگرام نزاع دستجمعی را در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران رقم زده‌بودند در دام مأموران گرفتار شدند.
مردی که متهم است یکی از دوستانش را به خاطر طلب ۲۵‌میلیون‌تومانی در اصفهان ربوده است در تهران دستگیر شد.
دو سارق حرفه‌ای خودرو‌های پژو ۲۰۶ پس از دستگیری مدعی شدند عاشق سیستم پخش خودرو‌ی پژو ۲۰۶ هستند.
مرد جوانی که پس از تماشای فیلم «مغز‌های کوچک زنگ زده» اقدام به اسیدپاشی روی پدر و پسری کرده بود به زودی محاکمه می‌شود.
معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا نسبت به سوءاستفاده مجرمان فضای مجازی از طرح معیشتی دولت و سهمیه‌بندی بنزین هشدار داد و توصیه‌هایی را به مردم ارائه کرد.