پسر جوانی که به عنوان مظنون حادثه مرگ مرموز دختر ۱۷‌ساله‌ای در آتش‌سوزی خودروی پژو بازداشت شده‌است، ماجرا را شرح داد.
پسر ۱۸‌ساله پس از قتل برادر، پدر و مادرش با ضربات چاقو با طرح سناریوی دروغین مدعی شد مردی نقابدار حادثه مرگبار را رقم زده‌است. متهم، اما در بازجویی‌های بیشتر اعتراف کرد به خاطر تبعیض خانوادگی دست به این جنایت هولناک زده است.
فرمانده نیروی انتظامی با تاکید براینکه باید ماموریت‌های پلیس با کمترین تنش و با رضایت مردم انجام شود، گفت: اقدامات پیشگیرانه پلیس، بیشترین اثر را در کاهش جرایم داشته است.
پنج‌پسر شرور که در جریان دعوا بر سر پارک خودرو با عربده‌کشی شبانه اقدام به مجروح کردن شهروندان و تخریب خودرو‌های پارک شده منطقه دولت‌خواه کرده‌بودند، بازداشت شدند.
راننده خودروی وانت که به اتهام آزار دختر ۱۶‌ساله بازداشت شده‌است در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.
علت مرگ زن مطلقه که ۱۱ سال قبل به طرز مشکوک در خانه‌اش جان باخته بود از سوی کارشناسان پزشکی قانونی بررسی می‌شود.
دکترای حقوق وقتی متوجه شد همسر سابقش با چند مرد غریبه وارد رابطه شده‌است صورت او را با اسید متلاشی کرد. متهم که پس از وقوع حادثه بازداشت شده‌است به زودی پای میز محاکمه حاضر می‌شود.
پسر جوانی که مدعی شده‌بود ۱۱‌سال قبل پدرش را با همدستی مادر و خواهرش به قتل رسانده‌است در آخرین بازجویی اعتراف کرد، برای انتقام از خواهرش سناریوی دروغین را مطرح کرده است.
رییس شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران گفت: دادگاه نجفی مجدد به صورت علنی برگزار می‌شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به افزایش تابلو‌های تبلیغاتی در جاده‌ها و تأثیر آن در بروز تصادفات، گفت: تعدد این تابلو‌ها مخاطرات ایمنی در رانندگی دارد و در صورت حواس‌پرتی راننده به بروز تصادف می‌انجامد.
۵