پسر جوانی که در جریان مرگ دختر مورد علاقه‌اش بازداشت شده‌بود، از اتهام قتل عمد تبرئه شد.
زن آرایشگر که با همدستی شوهرش سناریوی آدم‌ربایی را طراحی و اجرا کرده بود، در جلسه محاکمه مدعی شد که برای کار خیر مرتکب جرم شده است.
خواب شبانگاهی ساکنان بخشی از مناطق شمال غرب کشور با زمین لرزه ۹/ ۵ ریشتری آشفته شد. شش کشته و ۱۱۵۰ مصدوم، آخرین گزارش آمار قربانیان این حادثه است که در مناطق روستایی رقم خورده‌است. براساس آخرین گزارش‌ها بیشتر مصدومان که به علت شوک دچار صدمه شده‌بودند به صورت سرپایی درمان شدند و ۱۷ نفر در مراکز درمانی بستری هستند.
ارشد نظامی ارتش در استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل، گفت: یگان‌های ارتش در آماده باش کامل به‌سر می‌برند.
سخنگوی دولت گفت: دولت تمامی اهتمام خود را به کار خواهدبست تا زندگی عادی به این منطقه برگردد وتن ⁧زلزله‌زدگان⁩ دیگر بالرزش سرمای زمستانی نلرزد.
روحانی در تماس با استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد
رئیس جمهور در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان شرقی دستور ویژه‌ای برای بسیج تمام امکانات برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان استان صادر کرد.
زلزله ۵.۹ ریشتری استان‌های شمال غربی کشور را لرزاند
زمین لرزه شدیدی به قدرت ۵.۹ ریشتر در حوالی شهر ترک از توابع میانه، بامداد امروز استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان، زنجان، اذربایجان غربی و قزوین را لرزاند.
دزد جوان که با همدستی دوستش وارد مراکز دانشگاهی شده‌است و اموال دانشجویان را سرقت می‌کرد سرانجام به دام پلیس افتاد. تلاش کارآگاهان پلیس‌آگاهی تهران برای بازداشت همدست متهم همچنان در جریان است.
سارق خودرو که سواری ریو را به همراه کودک سه‌ساله سرقت کرده‌بود، بازداشت و طفل به خانواده‌اش تحویل داده شد.
اعضای یک‌شبکه سرقت که با دستبرد به خانه‌های شمال تهران اقدام به سرقت می‌کردند، بازداشت شدند. در حالی که تلاش پلیس برای بازداشت سردسته متهمان در جریان است یکی از متهمان گفت وقتی همسرش از سرقت‌های او با خبر شده طلاق گرفته است.
۴