مردی که متهم است با همدستی برادر و برادرزاده‌اش مدیر عامل نشریه شمارش را در جریان درگیری به قتل رسانده‌است، به قصاص، دیه و حبس محکوم شد.
دختر رزمی کار که مدیر فروش یک صفحه معروف اینستاگرامی است پس از آشنایی با یکی از واردکنندگان پودر‌های بدنسازی در دام او گرفتار شد، اما در درگیری با او موفق شد مرد هوسران را ضربه فنی کند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با انتقاد از عملکرد دستگاه‌ها در خصوص کاهش تلفات حوادث جاده‌ای گفت: خودروسازان داخلی همچنان ارابه مرگ تولید می‌کنند و خودروی پراید و پژو آر‌دی که ایمنی لازم را ندارند، نباید در جاده‌ها تردد کنند.
دادگاه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد همسر دوم شهردار اسبق تهران روز شنبه (۲۲ تیر) به ریاست قاصی کشکولی برگزار می‌شود.
دو سارق باسابقه که با تهدید سلاح سرد مرتکب سرقت ۶۰ فقره گوشی‌های گرانقیمت در غرب و شمال تهران شده بودند، روز گذشته پای میز محاکمه قرار گرفتند.
پسر نوجوانی که به اتهام قتل یکی از دوستانش به قصاص محکوم شده‌است، بار دیگر محاکمه و مدعی شد که مقتول قصد تعرض به او را داشته است.
دختر جوان پس از آشنایی تلگرامی با مردی که فکر می‌کرد فرد رؤیاهایش است، خود را به او رساند، اما متوجه شد وی صاحب همسر و فرزند است. این دختر که نازنین نام دارد برای فرار از رسوایی که در آن گرفتار شده‌بود، اقدام به خودزنی کرد و با طرح یک سناریوی دروغین آدم‌ربایی به خانه بازگشت.
سه پلیس قلابی که برای پس گرفتن چک میلیاردی یکی از ابربدهکاران بانکی، پسری نوجوان را به جای پدرش گروگان گرفته و شکنجه کرده بودند روز گذشته در جلسه دادگاه ماجرا را شرح دادند.
یکی از اعضای یک شبکه سرقت مسلحانه در مهرشهر کرج به ارتکاب قتل هم اعتراف کرد.
زن جوانی که پس از درگیری با شوهرش در خانه‌اش حبس شده بود به طرز مرموزی از طبقه سوم خانه‌اش به پایین سقوط کرد و جان باخت.
۴