پسر جوانی که متهم است به خاطر فروش مشروبات دست‌ساز مرگ یکی از مشتریانش را رقم زده به اتهام مباشرت در قتل عمد بازداشت شد و مورد تحقیق قرار گرفت.
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سه سارق منزل خبر داد که با پول اموال سرقت شده برای خودشان ویلایی لاکچری در ساحل دریا ساخته بودند.
رئیس پلیس تهران:
رئیس پلیس تهران بزرگ با تأکید بر اینکه پلیس در اجرای طرح برخورد با مخلان امنیت جامعه اسیر جوسازی‌ها نخواهد شد در واکنش به انتقاد‌های مطرح شده درباره چرخاندن اوباش در سطح شهر اعلام کرد: برخی برای مطرح کردن خودشان و برخی هم برای ادای روشنفکری دست به طرح چنین مسائلی می‌زنند در حالی که مسئولیت ما برقراری امنیت و برخورد با افرادی است که گردن کلفتی کرده و به حقوق مردم دست‌درازی کرده‌اند، بنابراین ما اسیر جوسازی‌ها نخواهیم شد.
پسر معتادی که مادرش را در جریان درگیری به قتل رسانده بود، محاکمه می‌شود.
مرگ خودخواسته دانش‌آموز ۱۱‌ساله در شهرستان دیر بوشهر بار دیگر نگرانی عمومی از بی‌توجهی به وضعیت اسفبار افراد بی‌بضاعت را به همراه داشت. هر چند مادر سیدمحمدموسوی‌زاده تأکید دارد که فرزندش به علت نداشتن گوشی تلفن همراه مناسب برای حضور در کلاس‌های آنلاین خودکشی کرده، اما آموزش و پرورش مدعی است حادثه به دلیل دیگری رقم خورده که علت آن را اعلام نمی‌کند. دادستان شهرستان دیر هم اعلام کرده علت نهایی مرگ پس از بررسی پزشکی قانونی اعلام می‌شود.
حکم قصاص مردی که در زندان مرتکب قتل شده‌بود در دیوان‌عالی کشور تأیید شد.
زن جوان وقتی متوجه شد شوهرش پس از رهایی از زندان باند سرقت مسلحانه تشکیل داده‌است، پلیس را از ماجرا باخبر کرد.
انفجار ساختمان مسکونی در بازار عامری اهواز پنج‌کشته و ۹‌مجروح برجای گذاشت.
مردی که با ادعای برنده شدن در مسابقه رادیویی شهروندان را فریب داده و حسابشان را خالی می‌کرد، بازداشت شد.
هیئت قضایی شعبه‌دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پس از شنیدن سوگند ۵۰‌نفر از بستگان اولیای‌دم مبنی بر گناهکار بودن متهم بازداشت شده وارد شور شد.
۳