مردی که با وعده تهیه قطعات یدکی خودرو‌های بنز و بی‌ام‌و مالکان آنرا فریب داده و ۲۰‌میلیارد تومان پول به جیب زده است سرانجام بازداشت شد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بر اثر زلزله جمعه‌شب، ۱۳۰ روستا در شهرستان‌های میانه و سراب دچار خسارت شده‌اند، گفت: پیگیر امور همه این روستا‌ها هستیم و در تلاشیم تا فردا کار آواربرداری تمام شده و بازسازی روستا‌ها آغاز شود
مرد فریبکار که با وعده بازی در تیم‌های فوتبال معتبر اروپایی نوجوانان و جوانان علاقه‌مند را فریب داده است و از خانواده آن‌ها کلاهبرداری می‌کرد، بازداشت شد.
سارق سابقه‌دار که سوار بر خودروی سرقتی در حال گشت‌زنی بود بازداشت و یک اسلحه وینچستر هم از وی کشف شد.
مجرم سابقه‌دار که متهم است در بزمی شبانه مرگ پسری نوجوان را رقم زده مدعی است، هنگام گرفتن عکس سلفی حادثه مرگبار رقم خورده است.
دو شهروند که قصد کمک به مرد بیهوش شده کنار خیابان دزا شیب را داشتند در حمله سگ همراه این فرد مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
هفت‌عضو یک شبکه سرقت که در پوشش پلیس از گردشگران سرقت می‌کردند یک به یک بازداشت شدند. سردسته باند که به چند زبان مسلط و مدعی است از هشت‌سالگی فعالیت خود را شروع کرده و سابقه دزدی در چند کشور اروپایی هم در کارنامه‌اش ثبت شده است.
سخنگوی سپاه خبر داد
سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه از دستور ویژه سرلشکر سلامی به فرماندهان نیروی زمینی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و معاون آماد و پشتیبانی سپاه برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی خبر داد.
تبدیل شدن میدان امام حسین (ع) و خیابان‌های اطراف آن به پاتوقی برای مواد‌فروشان، سارقان و زنان آسیب‌پذیر اجتماعی مدت‌زمان زیادی است که نگرانی‌های بسیاری را ایجاد کرده است. نگرانی‌هایی که هر روز بر آن اضافه می‌شود و آسیب‌های ایجاد شده در این مناطق به مناطق دیگر هم گسترش می‌یابد.
پزشک عمومی پس از قتل دو عضو خانواده‌اش با خوردن قرص برنج به زندگی خود پایان داد.
۳