کد خبر: 1135152
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004lIu
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳
مدیر شعب بانک کشاورزی استان لرستان:
جهانی میر، امربه معروف و نهی از منکر را فریضه ای واجب و همگانی خواند و گفت: عمل به فریضه واجب امربه معروف و نهی از منکر لازمه ترویج ارزش ها است.

به گزارش جوان از لرستان، علی جهانی میر، در دیدار با دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر لرستان، اظهارداشت: خرسند هستیم که در نظامی الهی در حال خدمت رسانی هستیم.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان لرستان افزود: امید است که خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی انگیزه الهی، تفکر و بصیرت الهی داشته باشند و در عرصه خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

وی عنوان کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت امربه معروف و نهی از منکر ، همه ما در عمل به این فریضه واجب رسالت خطیری بر دوش داریم و امربه معروف و نهی از منکر  سرلوحه کار همکاران قرار دارد.

جهانی میر خاطرنشان کرد: عمل به فریضه واجب امر بهمعروف و نهی از منکر لازمه حفظ و ارتقا ارزش ها در جامعه و جلوگیری از رواج ضدارزش ها است.

وی در ادامه عنوان داشت: باک کشاورزی از بزرگترین و با قدمت ترین بانک ها است و ریشه در خاک دارد و همکاران ما از حوزه مردم بلند شدند و در بطن مردم بودند و همواره همراه مردم بوده و در خدمت به مردم پیشگام هستند.

جهانی میر بیان کرد: در حوزه امر به معروف و نهی از منکر همواره در هر محوری که لازم باشد،  اعلام آمادگی می کنیم و پای کار هستیم.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار