کد خبر: 1108456
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004eMK
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان:
کشکولی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تمدن ساز و پرچمدار جامعه اسلامی است، گفت: با وجود توطئه های دشمن، نظام جمهوری اسلامی هر روز قوی تر می شود.

به گزارش جوان از لرستان، مرتضی کشکولی، عصر امروز در نشست بصیرتی مدیران و مؤسسات مدارس غیردولتی خرم آباد با اشاره به اینکه دشمن هر روز با طرح توطئه های مختلف در پی ضربه زدن به ایران اسلامی است، گفت: دشمن گمراهی جوانان را هدف قرار داده است و به دنبال ضربه به اصل نظام است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان افزود: علیرغم دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمن، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر روز قوی‌تر می شود.

وی با بیان اینکه هدف دشمن از ایجاد فتنه جلوگیری از رشد کشورهای در حال توسعه است، گفت: نظام اسلامی ما با این دسیسه‌ها و توطئه‌های متعدد قوی‌تر شده و راسخ‌تر و با برنامه تر از گذشته اهداف متعالی خود را پیگیری می‌کند.

کشکولی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تمدن ساز و پرچمدار جامعه اسلامی و بشری است، عنوان کرد: ارزش‌های والای اسلامی و بشری در جامعه ما نهادینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این جامعه اسلامی با ظلم در هر مرتبه و درجه‌ای که باشد مقابله می‌شود و همیشه انقلاب اسلامی یاور مظلومان و به دنبال عدالت بوده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه بار تعلیم و تربیت فرزندان و آینده سازان این جامعه بر دوش فرهنگیان است که مستقیماً فرهنگ آینده یک جامعه را رقم می‌زنند، گفت: با بصیرت افزایی و روشنگری بین نسل نو باید جلوی توطئه های دشمن ایستادگی شود.

برچسب ها: دشمن ، فتنه ، انقلاب
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار