سانسور حضور میدانی رئیسی در روزنامه‌های اصلاح‌طلب
کد خبر: 1088411
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Z91
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰

‌رسانه‌ها و فعالان سیاسی اصلاح‌طلب هر روز به شدید‌ترین شکل در حال تخریب دولت رئیسی هستند، اما در عین حال اخباری را که یقین دارند نشان‌دهنده وجهی مثبت از این دولت خواهد بود، سانسور می‌کنند یا در صفحه اول پوشش نمی‌دهند.
ابراهیم رئیسی صبح جمعه در یکی از مراکز اصلی توزیع مرغ و گوشت جنوب تهران در میدان بهمن و نیز یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای مرکز شهر حضور یافت و ضمن گفتگو با مردم از نزدیک در جریان وضعیت توزیع کالا‌های اساسی و مشکلات این امر قرار گرفت، اما این خبر، نه اینکه مورد توجه رسانه‌های اصلاح‌طلب قرار نگرفت، بلکه توجه هم کردند، ولی توجه از جهت سانسور و حذف خبر!
تیتر یک دیروز روزنامه شرق، وارد بودن نقد به دولت رئیسی بود، اما خبر مربوط به حضور او در جمع مردم جنوب تهران کار نشده بود. روزنامه اعتماد در صفحه یک خود حداقل چهار مطلب علیه دولت رئیسی دارد، اما خبری از این حضور رئیسی را کار نکرده است. روزنامه‌های دیگر اصلاح‌طلبان نیز وضعیت بهتری ندارند و در واقع این مشی اصلاح‌طلبان است که از تیغ سانسور علیه اقدامات مثبت رقبای سیاسی خود استفاده کنند. گرچه همواره رسانه‌های دیگر را متهم به سانسور می‌کنند.
این حضور رئیسی با استقبال در فضای مجازی روبه‌رو شد و کاربران زیادی به مقایسه صبح جمعه حسن روحانی با صبح جمعه ابراهیم رئیسی پرداختند؛ یکی تازه صبح جمعه از وقایع مطلع می‌شد و یکی صبح جمعه در میان مردم است تا بازخورد تصمیمات دولت را از زبان مردم بشنود. این استقبال مجازی با تأکید بر این جمله همراه بود: «فرق می‌کند چه کسی رئیس‌جمهورت باشد». تأکید بر این جمله از این رو است که برخی شب‌های انتخابات می‌کوشند تا بگویند چه فرقی می‌کند به چه کسی رأی بدهیم، همه مثل هم هستند!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار