آسان بار بهترین برنامه اعلام بار لحظه‌ای و صدور بارنامه معتبر
کد خبر: 1068470
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TxO
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳

سان بار بهترین برنامه اعلام بار لحظه‌ای و صدور بارنامه معتبر

رپورتاژ آگهی/ گذار به سمت هوشمندسازی زیرساخت‌های حمل‌ونقل، بدون استفاده از ابزارهای هوشمند ممکن نیست. به نحوی که اساساً هوشمندسازی این زیرساخت‌ها بدون به کار گرفتن ابزارهای برخط و تحت شبکه اینترنت هیچ معنایی ندارد. دقیقاً با همین رویکرد ذهنی است که ایده طراحی و توسعه یک مکانیسم هوشمند، در قالب بستر آسان بار متبلور شد. آسان بار نه صرفاً یک اپلیکیشن و نه صرفاً یک سایت است؛ آسان بار به معنی واقعی کلمه یک بستر و مکانیسم با راهکارهای متعدد است که توسعه و ارائه اپلیکیشن را نیز در دایره اهداف خود دارد. این بستر بر مبنای برخی اصول ابتدایی و حیاتی ایجاد شده است که عملکردهای لحظه‌ای و برخط، بخش مهمی از این اصول ابتدایی را تشکیل می‌دهند. به بیانی دیگر آسان بار بخش مهمی از ماهیت خود را به برخط بودن و کاهش فاصله زمانی بین تصمیم و عمل پیونده زده است.

آسان بار فاصله تصمیم و اقدام را پر کرده است

اگر بخواهیم چند ویژگی اساسی برای این بستر هوشمند و مکانیسم‌های آن تعریف کنیم، بدون تردید برخط و آنلاین بودن یکی از آن‌ها خواهد بود. آسان بار برخلاف پلتفرم‌ها و ساختارهای قدیمی که مبتنی بر کاغذ و اسناد فیزیکی بودند، اکنون پیگیری امور را از طریق فضای ذخیره ابری و با اتکای شدید به اینترنت ممکن ساخته است. این اقدام و راهبرد آسان بار، ثمرات زیادی به همراه دارد که اتفاقاً لحظه‌ای شدن انجام امور یکی از ثمرات آن است. در این بستر فاصله‌ای بین تصمیم و اقدام وجود ندارد. برخلاف ساختارهای سنتی شما بدون درگیر شدن با پروسه‌های وقت‌گیری جذب رانندگان و توافق با آن‌ها، قادر به اجرای تصمیمات خود در حوزه حمل‌ونقل و جابجایی کالا هستید. این در حالی است که در نقطه مقابل نیز رانندگان با وجود چنین بستری، همین مزیت و قابلیت را به‌خوبی درک می‌کنند. نباید فراموش کرد که از نگاه این مجموعه، راننده یک قهرمان است و هر تصمیم یا اقدامی باید مستقیم یا غیرمستقیم رفاه بیشتر رانندگان را به همراه داشته باشد. اما ایده آسان بار چگونه به لحظه‌ای شدن عملکردها و پر شدن شکاف بین تصمیم و اقدام کمک می‌کند؟ در ادامه به برخی از مصادیق این موضوع می‌پردازیم.

سان بار بهترین برنامه اعلام بار لحظه‌ای و صدور بارنامه معتبر

از اعلام بار لحظه‌ای تا صدور بارنامه معتبر در کمترین زمان ممکن

موفقیت این ایده در پر کردن شکاف بین تصمیم و اقدام، در گرو عملگرها و ابزار مختلفی است که شاید پرداختن به همه آن‌ها در حوصله متن نباشد. واقعیت این است که از همان اولین گام ورود به اپلیکیشن و پلتفرم، همه کاربران تحت عناوین و پروسه‌های مختلفی، پیگیری لحظه‌ای و برخط امور را تجربه می‌کنند. از فرآیند‌های مربوط به احراز هویت و صحت‌سنجی اطلاعات تا پروسه‌هایی مانند ثبت درخواست و رسیدگی به آن، تک‌تک فرآیند‌های آسان بار با سرعت و لحظه‌ای بودن گره خورده است. هرچند پرداختن به تک‌تک این موارد خالی از لطف نیست و به آشنایی بیشتر همراهان منتهی خواهد شد اما اجازه دهید به طور خاص بر روی یکی از عملکردهای لحظه‌ای و بسیار کاربردی این پلتفرم تمرکز کنیم.

اعلام بار لحظه‌ای با آسان بار؛ ساده‌تر از حد تصور، سریع‌تر از حد نرمال

اگر پیش‌تر، دست‌کم برای یک بار هم برای اعلام بار و اجاره یک خودروی سنگین برای بار خود اقدام کرده باشید، حتماً با پیچیدگی و وقت‌گیر بودن این پروسه آشنایی دارید. به صورت نرمال این پروسه وقت‌گیر بوده و مستلزم پیروی از برخی گام‌های قانونی و رسمی است. این در حالی است که برخی موضوعات مانند لزوم یافتن راننده مناسب و قابل اعتماد، به زمان‌گیر بودن این پروسه دامن می‌زند. اما همانطور که گفته شد، یکی از اهداف آسان بار پر کردن شکاف تصمیم و اقدام است و در این حوزه نیز با ایده اعلام بار لحظه‌ای به کمک رانندگان و متقاضیان حمل‌ونقل آمده است.

در مکانیسم اعلام بار لحظه‌ای، بدون نیاز به درگیر شدن در برخی گام‌های قانونی و غیرالزامی یا اختصاص وقت برای یافتن راننده مناسب و قابل اعتماد، شما می‌توانید درخواست خود برای جابجایی بار را ثبت کنید. به این شکل که جزئیات مربوط به همکاری را، مانند ویژگی‌های بار و معیارهای زمانی جابجایی، تعیین کرده و الباقی امور را به هوشمندی این پلتفرم می‌سپارید. پلتفرم آسان بار در این مرحله با دو ویژگی بسیار کلیدی به استقبال درخواست‌ها رفته و انجام لحظه‌ای و سریع اعلام بار را ممکن می‌سازد.

سان بار بهترین برنامه اعلام بار لحظه‌ای و صدور بارنامه معتبر

دسترسی به برترین رانندگان فعال در حوزه حمل‌ونقل، دست این پلتفرم را برای اختصاص راننده باز گذاشته است. آسان بار در موقعیت اعلام بار یا در هنگام لزوم اختصاص راننده به یک تقاضای ویژه، نیازی به بررسی پیشینه رانندگان ندارد. زیرا اساساً اگر یک راننده با معیارهای حرفه‌ای و اصول لازم این حوزه همخوانی نداشته باشد، نمی‌تواند در این بستر فعالیت کند. پس تمام رانندگان فعال در این پلتفرم پیش‌تر معیارهای مسئولیت‌پذیری، تخصص، تعهد و قابل اعتماد بودن را اخذ کرده‌اند.

 استفاده از هوش مصنوعی در تطبیق خواسته‌های کاربر متقاضی خدمات با مشخصات و موقعیت رانندگان، موضوع دیگری است که به لحظه‌ای شدن روند اعلام بار و صدور بارنامه کمک کرده است. در این پلتفرم تقاضا به صورت آنی و آنلاین مورد بررسی قرار گرفته، دسته‌بندی می‌شوند و با قید فوریت زمانی به اطلاع رانندگان متناسب می‌رسند. این یعنی شما به سادگی و سهولت گرفتن یک تاکسی اینترنتی، می‌توانید تقاضای خود را برای حمل‌ونقل کالاهای سنگین، ثبت کنید.

عملکرد لحظه‌ای برای تمام کاربران؛ از ثبت درخواست تا صدور بارنامه معتبر

لحظه‌ای شدن فرآیندهایی مانند اعلام بار، صرفاً و منحصراً در اختیار کاربران متقاضی جابجایی بار نبوده و مزایا و ثمرات آن شامل حال رانندگان نیز خواهد شد. آسان بار با اتکای ظرفیت‌هایی که در اختیار دارد، بسیاری از پروسه‌هایی را که انجام آن‌ها از تکالیف راننده است، سرعت و سهولت بخشیده است. به عنوان مثال صدور بارنامه معتبر و رسمی، یکی از وظایفی است که بخشی از آن برعهده راننده است. ما در این قسم پروسه‌ها نیز با عملکردهای آنلاین و برخط، در کنار رانندگان هستیم. زیرا به‌خودی خود، راننده یک قهرمان است و آسان کردن مسیر برای او، یکی از وظایف ماست. همیاری مؤثر و فعال آسان بار در پروسه‌هایی مانند صدور بارنامه هوشمند و رسمی، نه‌تنها به نفع رانندگان و زحمتکشان این حوزه است، در نقطه مقابل رضایت متقاضیان و کاربران خواهان حمل بار را نیز افزایش خواهد داد. فراموش نکنید که در اکوسیستم آسان بار، رضایت و راحتی هر دو سمت تقاضا و عرضه مدنظر بوده و بر همین مبنا رانندگان و کاربران متقاضی ارائه خدمات حمل‌ونقل، به یک اندازه برای ما اهمیت دارند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار