سپاه به صورت رایگان برای نیازمندان خانه می‌سازد
کد خبر: 1065950
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TIk
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰

گروه‌های جهادی را باید اهرم و بازوی قوی سپاه و بسیج در کل کشور در نظر داشته باشیم و بر اساس آمار‌های ثبت شده، هم اکنون ۸۴۷ گروه جهادی شناسنامه‌دار و ۲۲ گروه تخصصی در استان ایلام فعال است. در مجموع این گروه‌ها ۸ هزار و ۴۷۰ جهادگر مأموریت خود در قالب کمک‌های مؤمنانه و سایر اقدامات فرهنگی، اجتماعی و عمرانی در راستای محرومیت‌زدایی را با هماهنگی پایگاه مقاومت سپاه در هر شهرستان انجام می‌دهند.
مأموریت و راهبرد قرارگاه سازندگی سپاه در حال حاضر ساماندهی گروه‌های جهادی و محرومیت‌زدایی در مناطق محروم استان نظیر هلیلان، ملکشاهی و سایر مناطق محروم است. فعالیت گروه‌های جهادی در مناطق محروم به دو صورت محله‌محور و جغرافیامحور است. به این صورت که گروه‌های جغرافیامحور یک منطقه محروم استان مثل هلیلان را برای چهار سال حمایت می‌کنند. اما گروه‌های محله‌محور به تناسب محرومیت و نیاز هر منطقه در آن مکان فعالیت اجتماعی، فرهنگی و عمرانی خود را انجام می‌دهند.
تاکنون ۵ هزار و ۶۱۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵۸۰ میلیارد ریال در ایلام به همت گروه‌های جهادی به اتمام رسیده است. این اعتبار در قالب برنامه‌های عمرانی نظیر ساخت مسجد، پل و آبرسانی و جاده‌های بین مزارع هزینه شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار