اخبار كلی
جمعی از مدیران باشگاه استقلال با حضور در بهشت زهرا بر سر مزار اسطوره‌های فقید سرخابی حاضر شدند.
کسر ۱۰ امتیاز و تحقیر مقابل امپولی
رئیس فدراسیون تکواندو مثبت شدن تست دو ملی‌پوش ایران را شوک بزرگ به این رشته خواند و گفت: باور نمی‌کنیم که بچه‌ها این اتفاق را رقم زده باشند. شیوه تست‌گیری نادو خودزنی بود.
بلاتکلیفی تیم فوتبال زیر ۲۳ سال ایران به پایان رسید و رضا عنایتی سکاندار هدایت امید‌ها شد. درحالی‌که اسامی، چون مجتبی حسینی، محمد ربیعی و حتی افشین قطبی مطرح بود، اما در نهایت قرعه شانس به نام آقای گل سابق لیگ برتر افتاد. یعنی گزینه مدنظر سرمربی تیم ملی.
هفته بیست و نهم لیگ برتر.
هفته ماقبل پایانی رقابت‌های فوتبال بیست و دومین دوره لیگ برتر حساسیت بسزایی در سرنوشت تیم‌های مدعی قهرمانی و باشگاه‌هایی که دنبال فرار از منطقه سقوط دارند پیدا کرده است.
نیمی از زورخانه‌های کشور شخصی است
همزمان با هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای نشست خبری رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی برگزار شد.
رم و میلان بر سر سهمیه اروپا می‌جنگند
هواداران فوتبال اروپا امشب منتظر برگزاری دو بازی حساس هستند؛ یکی در جزیره و دیگری در لیگ ایتالیا. در لیگ برتر آرسنال بعد از آن همه ناکامی میزبان چلسی بحران‌زده است و در سری آ نیز رم به مصاف آث‌میلان می‌رود.
مدیران باشگاه استقلال در جلسه مجمع عمومی این باشگاه گزارشاتی را به وزیر ورزش ارائه کردند.
هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر عصر امروز در حالی آغاز می‌شود که طی روز‌های گذشته حاشیه‌های استقلال تقریباً تمام نگاه‌ها را معطوف به این باشگاه کرده بود. استقلال در حالی فردا در اراک به میدان می‌رود که دیروز با اعلام سازمان خصوصی‌سازی عملاً نسخه علی فتح‌الله‌زاده در این باشگاه پیچیده شد و باید منتظر خداحافظی او از جمع آبی‌ها باشیم! اتفاقی که حالا باید دید چه تأثیری در روند استقلال دارد و چه سرنوشتی در هفته‌های پایانی لیگ متوجه پسران آبی خواهد بود.
داود عطایی
انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال از جهات مختلف قابل بررسی است . در این نوشتار به برخی نکات مهم درباره دوران جدید تیم ملی به رهبری ژنرال می پردازیم.