ورزش - اخبار كلی
اخبار كلی
کمسیون داوران پس از بررسی مجدد دیدار فینال کشتی آزاد قهرمانی کشور میان بذری و فیروزپور، پیروزی فیروزپور را تایید کرد.
پول و امکانات برای ورزشکاران طلبکار، قهرمانی برای پرستار پهلوان
جای خالی مدال بازی‌های المپیک در ویتریــن افتخارات تیراندازی ایران خالی بود و خوشبختانه این جای خالی با مدال زرین جواد فروغی پر شد. با اینکه سایر تیراندازان المپیکی ما دست‌شان به مدال نرسید، اما قهرمانی پرستار ملی‌پوش ناکامی دیگر نفرات را جبران کرد.
کشتی ایران آماده حضور در المپیک
کشتی امید اول ورزش ایران در المپیک است. این دیگر حقیقتی غیرقابل انکار و اغماض است. جالب اینکه تا همین چند دوره قبل فقط دلخوش به کشتی آزاد بودیم، اما حالا هم فرنگی‌کاران و هم آزادکاران کشورمان می‌روند تا در المپیک مدال بگیرند و این یعنی اینکه امیدهایمان برای مدال‌آوری کشتی دوچندان شده است.
دنیا حیدری
برزیل – آرژانتین؛ این یعنی جنگی تمام‌عیار، مثل نبرد تن به تن در خط مقدم. چیزی شبیه به تانک‌هایی که برای شکستن صفوف دشمن مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند. این را سال‌هاست که به گوشمان خواندند و سال‌هاست که به چشم دیده‌ایم
پنجمين آقاي گلي مسي و پايان سلطه بارسا و رئال بر لاليگا
راه‌راه‌پوشان مادريدي با پيروزي در ماراتن قهرماني قدرت خود را به رخ كشيدند. فصل 2021 – 2020 ليگ فوتبال اسپانيا براي اتلتيكومادريد پاياني بسيار شيرين داشت. قهرماني در ليگ و درآوردن جام از چنگ همشهري‌شان و بارسا افتخار بزرگي است كه براي دومين بار با هدايت ديگو سيمئونه به ارمغان آمد. جشن خياباني بدون رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي در سراسر پايتخت اسپانيا به راه افتاد، ولي مرگ هوادار نوجوان اتلتيكو كام قهرمان را تلخ كرد. نكته‌اي كه ارزش قهرماني اتلتيكو را بالا برده، رقابت تا آخرین بازی فصل بود، جايي كه اگر آنها امتياز از دست مي‌دادند رئال جام را تصاحب مي‌كرد.
گزارش «جوان» از جام فوتبال در شاليزار در روستايي كوچك در گيلان كه بازتاب زيادي داشته است
جام فوتچل يا همان فوتبال در شاليزار كه هر ساله در روستاي کینچاه استان گيلان برگزار مي‌شود، نگاه‌هاي زيادي را به خودش جلب كرده است، روستايي كه مردمش با كمترين امكانات يك بازي پرنشاط برگزار مي‌كنند.
روايتي از اولين حضور واليبال ايران در ليگ جهاني در گفت‌وگوي«جوان» با شهرام محمودي
در آستانه آغاز لیگ ملت های 2021، شهرام محمودی ملی پوش سابق و یکی از ستاره های نسل طلایی والیبال، اولین حضور ایران در لیگ جهانی را که در سال 2013 اتفاق افتاد، عجیب و دلهره آور عنوان می کند.
طرح سعودي‌ها در كنگره فيفا مورد استقبال قرار گرفت!
طرح پيشنهادي عربستان سعودي براي برگزاري هر دو سال يك‌بار جام جهاني فوتبال با كسب حداكثر آرا به تأييد اوليه رسيد. در جلسه كنگره فيفا اين موضوع به رأي گذاشته و با استقبال اعضا مواجه شد. قرار است پس از بررسي‌هاي تكميلي تصميم نهايي گرفته شود.