ورزش - اخبار كلی
اخبار كلی
یک سایت خارجی برای ایران کسب سه مدال طلا، دو نقره و چهار برنز را در المپیک توکیو پیش‌بینی کرد.
اسامی داوران قضاوت کننده در دیدار‌های هفته دهم لیگ برتر فوتبال از سوی کمیته داوران اعلام شد.
هفته بیستم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری ۴ دیدار در شهر‌های مختلف کشور برگزار می‌شود که در مهم‌ترین بازی هفته تراکتورسازی و سپاهان در تبریز به مصاف هم می‌روند. در تهران پیکان پذیرای تیم پدیده مشهد است. در رشت تیم پرحاشیه سپید رود بدون سرمربی خود برابر استقلال خوزستان دیدار می‌کنند و در آخرین دیدار هفته هم نفت مسجد سلیمان میزبان تیم نساجی قائم‌شهر است.
جواد رمضی به عنوان رئیس جدید فدراسیون ورزش کارگری انتخاب شد.
ترکمنستان شگفتی‌ساز نشد، ژاپن به زحمت برد
بازی‌های دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا عصر امروز در حالی آغاز می‌شود که نتایج دیدار‌های دور اول نشان می‌دهد که هیچ تیمی را نمی‌توان دست‌کم گرفت. نتایج بازی‌های اول تقریباً همه را شگفت‌زده کرده، به خصوص مدعیانی که انتظار بازی‌های بهتر و نمایش‌های دلپذیرتری از آن‌ها می‌رفت.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید فینال جام ملت‌های آسیا برای او بازی با یمن است و بر خلاف چیزی که برخی از مردم فکر می‌کنند، این رقابت‌ها آسان نیست.
مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی از انگیزه بالای‌ خود برای حضور مجدد در این تیم خبر داد.
باشگاه آمیان تایید کرد سامان قدوس در فهرست نهایی ایران برای جام ملت‌ها قرار گرفته است و به زودی راهی امارات می‌شود.
سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید مهدی تاج باید به اختلافات میان تیم ملی بزرگسالان و امید ورود کند.
تصور می‌شد ناکامی در رقابت‌های جهانی جایگاه کولاکویچ روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران را متزلزل کند، خصوصاً که رئیس فدراسیون، سرمربی را یکی از عاملان ناکامی خوانده بود، اما به نظر نمی‌رسد کولاکویچ قصدی برای جدایی از تیم ملی والیبال ایران داشته باشد.