ورزش - اخبار كلی
اخبار كلی
روز گذشته ابتدا خبر از ورود «مشکوک» علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال منتشر شد و ساعاتی بعد هم این خبر از فدراسیون به گوش رسید: «علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال شد».
دارنده ۳ طلای جهان و المپیک با بیان این که در هر میدانی به دنبال رسیدن به خوشرنگ‌ترین مدال است، تاکید کرد: هدفم این است که تا المپیک ۲۰۲۴ کشتی بگیرم.
مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان از برگزاری مسابقات جهانی کشتی در تمام رده‌های سنی در اواخر مهر خبر داد و گفت: این مسابقات قرار بود خرداد در ترکیه برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا از سوی اتحادیه جهانی کشتی ناشنوایان به مهرماه موکل شد.
یک سایت خارجی برای ایران کسب سه مدال طلا، دو نقره و چهار برنز را در المپیک توکیو پیش‌بینی کرد.
اسامی داوران قضاوت کننده در دیدار‌های هفته دهم لیگ برتر فوتبال از سوی کمیته داوران اعلام شد.
هفته بیستم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری ۴ دیدار در شهر‌های مختلف کشور برگزار می‌شود که در مهم‌ترین بازی هفته تراکتورسازی و سپاهان در تبریز به مصاف هم می‌روند. در تهران پیکان پذیرای تیم پدیده مشهد است. در رشت تیم پرحاشیه سپید رود بدون سرمربی خود برابر استقلال خوزستان دیدار می‌کنند و در آخرین دیدار هفته هم نفت مسجد سلیمان میزبان تیم نساجی قائم‌شهر است.
جواد رمضی به عنوان رئیس جدید فدراسیون ورزش کارگری انتخاب شد.
ترکمنستان شگفتی‌ساز نشد، ژاپن به زحمت برد
بازی‌های دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا عصر امروز در حالی آغاز می‌شود که نتایج دیدار‌های دور اول نشان می‌دهد که هیچ تیمی را نمی‌توان دست‌کم گرفت. نتایج بازی‌های اول تقریباً همه را شگفت‌زده کرده، به خصوص مدعیانی که انتظار بازی‌های بهتر و نمایش‌های دلپذیرتری از آن‌ها می‌رفت.