اقتصاد - اخبار کلی
اخبار کلی
با ارسال لایحه «حذف چهار صفر از پول ملی و تغییر واحد پول ملی» به مجلس مشخص شده که هر تومان جدید برابر ۱۰۰۰۰ ریال فعلی و ۱۰۰ ریال پارسه تعیین شده است؛ بنابراین پارسه واحد پول خرد جدید قلمداد خواهد شد.
لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» در راستای حذف چهار صفر از پول ملی و تغییر واحد پول ملی به مجلس ارسال شد.
سیرشید با امکان پذیر کردن سفارش آنلاین غذا در کرج جنبه‌های جدیدی به زندگی شهری در کرج اضافه کرده است.
قیمت دلار و قیمت سایر ارز‌ها امروز چهارشنبه ۳۰ مرداد ۹۸ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.
امروز چهارشنبه ۳۰ مرداد ۹۸ قیمت هر گرم طلا، ۴۱۲ هزار و ۲۹۰ تومان اعلام شده است، همچنین هر سکه امامی ۴ میلیون و ۱۵۹ هزار تومان معامله می‌شود.
اتصال کارت سوخت به کارت بانکی که یکی از ثمرات دولت الکترونیکی بود و میلیارد‌ها تومان صرفه‌جویی را در پی داشت، در حالی لغو شد که با وجود نارضایتی مردم و مسوولان فناوری اطلاعات، مشخص نیست چه کسی از لغو این پروژه بهره می‌برده است؟!
معاون وزیر کار گفت: به سمتی پیش می رویم که در آینده نزدیک مثلا تا ۱۰ سال آینده بسیاری از مشاغلی که امروز داریم را نخواهیم داشت.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ادعای قاچاق ۱۰ تا ۱۲ میلیون لیتر بنزین اشتباه بود و حدود یک میلیون لیتر روزانه قاچاق بنزین انجام می‌شود.
وزیر اقتصاد و دارایی در نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور جزئیات واگذاری شرکت هواپیمایی ایرتور را تشریح کرد.
نگرانی دولت از آسیب کالا‌های اساسی در بنادر
رشد ۵۵ درصدی موجودی کالا‌های اساسی طی شش ماه اخیر در بنادر جنوبی موجب نگرانی اعضای ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شده‌است، به طوری که جهانگیری با ابراز نگرانی از میزان دپوی کالا در گمرکات خواستار تخلیه سریع بنادر شد.