اقتصاد - اخبار کلی
اخبار کلی
وزیر ارتباطات:
آذری جهرمی از احتمال تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال خبر داد و گفت که وزارت‌خانه متبوع وی آماده همکاری با نهاد‌های آموزشی است.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از فعالیت راهداران در سه جبهه برای مقابله در برابر سیل، کولاک و طوفان شن در اقصی نقاط کشور خبر داد.
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با نوسان جزئی همراه است.
رئیس بانک مرکزی اعلام کرد:ارتباط تحریم‌ناپذیری با نظام پولی و مالی دنیا، خارج از چارچوب FATF، برقرار کرده ایم و چند روز گذشته صد‌ها میلیون دلار ارز توسط صادرکنندگان در بازار ثانویه عرضه شده است.
بسیاری از مسئولان بر این باورند که با وجود انباشتگی دام در واحد‌های دامداری و زایش مناسب، تنها قاچاق دام عامل گرانی گوشت است.
شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی در نامه‌ای به دبیر کمیسیون اقتصادی دولت ۱۰ پیشنهاد برای اصلاح لایحه مالیاتی وزارت اقتصاد ارائه داد.
هیچ گونه تغییری در سیاست‌های بانک عامل بخش مسکن برای دریافت اقساط تسهیلات‌گیرندگان مسکن مهر ایجاد نشده و تسهیلات‌گیرندگان متعهد به پرداخت به موقع اقساط خود هستند.
قیمت دلار امروز ۸ اسفند ۹۸ به ۱۵ هزار و ۸۹۱ تومان رسید.
قیمت سکه امروز ۶ میلیون ۱۳۰ هزار تومان اعلام شد.
معاون مسافری راه‌آهن با بیان اینکه هیچ یک از قطار‌های نوروزی به دلیل کنسلی بلیت حذف نشده است، گفت: پیش‌فروش بلیت قطار‌های نوروزی در ظرفیت‌های خالی کماکان انجام می‌شود، ضمن آنکه به ضدعفونی قطار‌ها توجه ویژه داریم.