اقتصاد - اخبار کلی
اخبار کلی
پورسانت‌های دلاری موجود در خرید‌های خارجی میل به واردات را برای تنظیم بازار تقویت کرده‌است، در این بین، در شرایطی که پیش‌بینی شده امسال با تولید ۱۴ میلیون تن گندم به خود‌کفایی برسیم؛ اعمال سیاست‌های غلط احتمال از سرگیری واردات را تقویت کرده‌است، زیرا با خرید تضمینی گندم داخلی به قیمت پایین عملاً تولیدکننده داخلی میلی به فروش گندم به دولت ندارد، این فضا فرصتی ایجاد کرده تا برخی از کارخانه‌های ماکارونی و آرد و دلالان، گندم کشاورزان را با قیمت‌های بالا‌تری از دولت خریداری کرده تا در آینده گران‌تر بفروشند.
رئیس سازمان حمایت: قیمت سیب‌زمینی تا ۱۵ روز آینده کاهش می‌یابد
رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به نوسانات قیمتی سیب‌زمینی در بازار گفت: سیاست اعمال عوارض صادرات سیب‌زمینی در دستور کار است و بر اساس آمار تولید و برداشت، قیمت این محصول در ۱۵ روز آینده کاهش می‌یابد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی، با بیان اینکه استفاده از برق برای تولید ارز دیجیتال در زمان پیک مصرف ممنوع است، گفت: بانک مرکزی مکلف است ظرف سه ماه مقدمات تولید رمز ارز در کشور را فراهم کند.
رفتار فروشگاه‌های زنجیره‌ای با مردم در ارائه تخفیفات صوری و برگزاری قرعه‌کشی هفتگی در رسانه ملی شبیه داستان پینوکیو و سکه‌های طلایش است. روباه مکار و گربه نره که چشم طمع به تنها سکه پینوکیو داشتند، او را فریب داده و با کاشتن سکه در خاک، وعده دادند که درختی از سکه‌های طلا رشد می‌کند.
عدم واریز یارانه برخی خانوار‌ها در تیرماه در حالی شائبه حذف یارانه آن‌ها را ایجاد کرد که در نهایت بانک‌ها مسئولیت این عدم پرداخت را بر عهده گرفتند.
رحمانی گفت: برای تولیدکنندگان فعال در شهرک‌های صنعتی به تناسب مناطق، بین ۷ تا ۲۰ سال طرح معافیت مالیاتی در نظر گرفته شده است.
در این مقاله قصد داریم شما را با اناع دستگاه جوجه کشی ایرانی و خارجی اشنا کرده و سپس طریقه خرید هر را به شما اموزش دهیم. در انتهای اینه مقاله شما متوجه خواهید شد که با دلار هزار تومانی هم میشود دستگاه جوجه کشی خارجی خرید.
حسن روحانی روز شنبه درنشست بامدیران ارشدبخش مسکن ازگزارش‌ها واعداد و ارقامی که درزمینه افزایش اجاره‌بهاازسوی برخی رسانه‌ها منتشر می‌شود انتقاد و اعلام کردبراساس آمار در بخش مسکن استیجاری، میزان اجاره‌بها در تهران به‌طورمتوسط ۳۰ درصد افزایش یافته است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تصمیم جدید رئیس مجلس درباره لغو یک مصوبه دولت درباره افزایش حقوق‌ها خبر داد.
قیمت ارز و قیمت دلار امروز دوشنبه ۳۱ تیر ۹۸ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.