طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها؛
امشب (۲۶ شهریور ۹۸) ساعت ۲۴ یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
از روش‌هایی که می‌توان کاربر را در سایت ماندگار کرد، استفاده از لینک‌های داخلی، ویدئو یا پادکست می‌باشد که امکان بستن سایت را از کاربر می‌گیرد.
دادستان تهران توضیح داد
دادستان تهران در بازدید سرزده خود از پارکینگ آزادگان، درباره دپوی ۱۲۰ هزار خودرو در پارکینگ‌های سایپا و ایران خودرو توضیحاتی داد.
سخنگوی تعزیرات حکومتی از وصول جریمه ۱۴ میلیارد ریالی شرکت پگاه خبر داد.
معاون اول رئیس جمهور گفت: مقام معظم رهبری با برداشت ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای راه اندازی راه آهن چابهار ـ زاهدان موافقت کردند که وزارت راه و شهرسازی باید این پروژه را با جدیت پیگیری کند.
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با بیان اینکه ژاپن ۱۰ برابر ایران دستگاه لرزه‌نگار دارد، گفت: شورای عالی شهرسازی مصوب کرده تا در برخی مناطق تهران ساخت و ساز ساختمان‌های مهم ممنوع باشد.
مدتی است که برخی افراد به سوء‌استفاده از طرح "الزام استفاده از کارت سوخت" اقدام کردند و با ارسال پیامک، قصد کلاهبرداری از افراد دیگر را دارند و این در حالی است که سخنگوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی صراحتا اعلام کرده که هیچ کدام از پیامک‌ها و سایت‌هایی که در این مورد معرفی می‌شوند، مورد تایید ما نیست.
قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۹۸ به ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است. در ادامه قیمت سایر ارز‌ها را می‌خوانید.
با تاکید دولت مبنی بر شروع حذف یارانه‌بگیران از مهرماه، یارانه‌ای که امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود می‌تواند آخرین یارانه بخشی از افرادی باشد که سال‌هاست هر ماه رقم ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی را دریافت می‌کنند.
امروز سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۹۸ قیمت هر گرم طلا، ۴۰۷ هزار و ۲۲۰ تومان اعلام شده است. همچنین هر سکه امامی ۴ میلیون و ۴۶ هزار تومان معامله می‌شود.
۴