طبق لایحه بودجه سال ۹۹ عوارض خروج از کشور برای سفر اول هر ایرانی در سال ۲۶۴ هزار تومان شد برای سفر‌های دوم نیز این مبلغ به میزان ۵۰ درصد و سفر سوم و بیشتر صد درصد افزایش می‌یابد.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه افزایش قیمت دلار باعث شروع قاچاق دام زنده از مناطق غرب کشور شده است، گفت: طی حدود دوماه اخیر، قیمت گوشت گوسفندی نزدیک به ۱۵ هزار تومان کاهش یافته است.
تمام اطلاعات کارکنان دولت باید در سامانه «کارمند ایران» ثبت یا بروزرسانی شود و تخصیص اعتبار حقوق کارکنان از تیر ۹۹ صرفاً بر اساس این اطلاعات خواهد بود.
در دیدار رییس کل بانک مرکزی با وزیر صنعت و تجارت عمان راهکار‌های توسعه استمرار و تسهیل روابط بانکی و تجاری بین ایران و عمان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
براساس لایحه بودجه ۹۹، رقم وام ازدواج در سال آینده ۳۰ میلیون تومان تعیین شد.
سقف معافیت مالیاتی حقوق بگیران در لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور ۳۶۰ میلیون ریال تعیین شد.
متن کامل لایحه بودجه ۹۹ کل کشور با جمع منابع ۱۹۸۸ هزار میلیارد تومان و بودجه عمومی ۴۸۴ هزار میلیارد تومانی منتشر شد.
مدیرعامل بانک سپه از تدوین ۹۴ پروژه برای اجرای مطلوب طرح ملی ادغام بانک‌های وابسته به نیرو‌های مسلح خبر داد.
دبیرکل انجمن کشتیرانی با اشاره به افزایش هزینه‌ها پس از تحریم گفت: «برای جبران افزایش هزینه‌ها در تحریم یا باید منبعی باشد که یارانه و سود معقول به ما بدهد یا اینکه از محل فعالیت‌های اقتصادی، این افزایش هزینه‌ها جبران شود.»
وحید حاجی‌پور
با افزایش انتقادات از بی‌توجهی محض بیژن نامدار زنگنه به موضوع پالایشگاه‌سازی، وزارت نفت و رسانه‌های وابسته‌اش، یاد قانون افتاده‌اند و عنوان می‌کنند که اگر وزارت نفت طی شش سال اخیر وارد پالایشگاه‌سازی نشده، به دلیل آن است که قانون این اجازه را از وزارت نفت گرفته‌است.
۵