قتل دوست قدیمی به خاطر ۵ میلیون تومان
کد خبر: 997563
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BVj
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
مردی که به خاطر طلب ۵ میلیون تومانی دوستش را به قتل رساند بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، بامداد روز یک‌شنبه ۱۷‌فروردین‌ماه کارکنان بیمارستانی در جنوب تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را به مأموران پلیس خبر دادند. مأموران پلیس پس از حضور در بیمارستان با جسد خونین مرد ۳۰‌ساله‌ای به نام کامران روبه‌رو شدند که با ضربه جسم برنده‌ای به گردنش به قتل رسیده بود. نخستین بررسی‌ها حکایت از این داشت مقتول ساعت یک‌بامداد برای درمان به بیمارستان منتقل شده‌است، اما ساعتی بعد به خاطر خونریزی شدید به کام مرگ می‌رود. بدین ترتیب مأموران پلیس موضوع قتل مرد جوان را به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اعلام کردند و بازپرس جنایی هم همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل حادثه تحقیقات خود را آغاز کردند.

تحقیقات تیم جنایی نشان داد مقتول در محدوده خیابان پیروزی در درگیری با مرد جوانی به شدت زخمی می‌شود که پس از آن شاهدان عینی موضوع را به اورژانس و پلیس خبر می‌دهند. بنابراین مأموران پلیس برای شناسایی قاتل از شاهدان عینی تحقیق کردند که یکی از شاهدان هویت قاتل را برای کارآگاهان جنایی برملا کرد. وی گفت: من قاتل را می‌شناسم، او مرد ۴۴‌ساله‌ای به نام پیمان است. لحظه حادثه داخل خیابان بودم که دیدم پیمان در حالی که چاقویی دردست داشت به سراغ کامران رفت. البته کامران هم قمه داشت که باهم درگیر شدند و در نهایت پیمان ضربه‌ای با چاقو به گردن کامران زد. او غرق در خون نقش بر زمین شد و متهم نیز با دیدن این صحنه از محل گریخت. وی در پایان گفت: مقتول و قاتل با هم دوست بودند و من نمی‌دانم برای چه موضوعی با هم درگیر شدند.

پس از مشخص شدن هویت قاتل مأموران پلیس برای دستگیری قاتل راهی خانه متهم شدند که دریافتند وی پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته است. در چنین شرایطی مأموران پلیس تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری قاتل فراری آغاز کردند و در نهایت پس از گذشت ۲۴‌ساعت از حادثه موفق شدند وی را در مخفیگاهش در منطقه سر‌آسیاب دستگیر کنند.

متهم پس از انتقال به اداره پلیس با اظهار پشیمانی به قتل کامران اعتراف کرد. وی در شرح ماجرا گفت: کامران از دوستان قدیمی‌ام بود و من اصلاً قصد قتل او را نداشتم و الان هم از این حادثه به شدت پشیمان هستم. وی در ادامه گفت: چندماه قبل کامران پیش من آمد و مبلغ ۵‌میلیون تومان از من قرض گرفت. کامران قول داد که یک‌ماه بعد بدهی‌اش را پس می‌دهد، اما یک‌ماه گذشته و خبری از کامران نشد. هر وقت از او می‌خواستم طلبم را پس دهد، بهانه‌ای می‌آورد و امروز و فردا می‌کرد. او آنقدر بدقولی کرد که دیگر خسته شده‌بودم تا اینکه شب حادثه برای گرفتن طلبم به در خانه‌شان رفتم. وقتی او را دیدم با هم مشاجره لفظی کردیم، اما کم‌کم درگیری ما بالا گرفت و کامران با قمه‌ای که در دست داشت به من حمله کرد و من هم برای دفاع از خودم چاقوی که همراه داشتم به سمتش پرتاب کردم که به گردنش برخورد کرد و خونین روی زمین افتاد. در حالی که به شدت ترسیده‌بودم از محل گریختم و حتی به خانه‌مان هم نرفتم، اما مأموران پلیس خیلی زود مخفیگاه مرا شناسایی کردند و دستگیر شدم.

متهم پس از اعتراف به قتل به دستور بازپرس ویژه قتل برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار