خودزنی ظاهری در کارنامه کاخ سفید وجود دارد
کد خبر: 995596
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B00
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۵
نوباوه با اشاره به احتمال جنگ بیولوژیک بودن کرونا:
مسائلی نظیر ساخت ویروس کرونا در تاریخ امریکا فراوان است و آن‌ها گاهی به ظاهر خودزنی هم می‌کنند تا بتوانند به سود کلان‌تری دست پیدا کنند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: بیژن نوباوه، کارشناس رسانه و منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس درباره احتمال جنگ بیولوژیک بودن ویروس کرونا توسط دولت امریکا گفت: با توجه به اینکه این احتمال، نخستین بار توسط خود منابع غربی، ازجمله روزنامه گاردین که از رسانه‌های نزدیک به دولت استعماری انگلیس و امریکا است، مطرح شد، این احتمال وجود دارد که ساخت ویروس کرونا کار دولت امریکا باشد. وی ادامه داد: امریکا جمعیت ۳۰۰ میلیونی دارد و با اینکه بیشترین تراکنش و رفت و آمد‌ها را با کشور‌های دنیا دارد، جزو آخرین کشور‌هایی است که کرونا وارد آن می‌شود، بنابراین این نیز علامت دیگری است دال بر اینکه پشت پرده ویروس کرونا، امریکا قرار دارد.

نوباوه درباره دیگر قرائن بیولوژیک بودن ویروس کرونا گفت: با توجه به اینکه کشوری نظیر چین، رقیب بلامنازع امریکا در عرصه اقتصاد است و هیچ قدرتی را برای مقابله با خود نمی‌بیند و اقتصاد خرد و میانی امریکا تا سال ۲۰۲۵ صددرصد در مقابل چین زانو خواهد زد، امریکایی‌ها برای اینکه سرعت این روند را کاهش دهند، بعید نیست دست به جنگ بیولوژیک زده باشند. مخصوصاً زمانی که امریکایی‌ها می‌بینند که راه‌های نظامی و اقتصادی برای مقابله با این کشور جواب نمی‌دهد. منتخب تهران در مجلس یازدهم، اقداماتی نظیر شیوع یک ویروس با علم به اینکه به خود امریکایی‌ها نیز ضربه می‌زند را برای دولت این کشور، عادی قلمداد کرد و خاطرنشان کرد: به عنوان مثال ساختمان تجارت جهانی یا همان برج‌های دوقلو توسط خود امریکایی‌ها منفجر شد. در تاریخ این کشور نیز ثبت شده است که آن‌ها به دنبال انهدام هواپیمای خود بودند تا با منتسب کردن این اقدام به دولت کوبا، علیه این کشور اقدام نظامی کند. بنابراین مسائلی نظیر ساخت ویروس کرونا در تاریخ امریکا فراوان است و آن‌ها گاهی به ظاهر خودزنی هم می‌کنند تا بتوانند به سود کلان‌تری دست پیدا کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار