ترجمه «من بن لادن را کشتم» در امریکا چاپ شد
کد خبر: 993819
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AXL
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۰
نویسنده رمان «من بن لادن را کشتم» از چاپ ترجمه انگلیسی این کتاب در امریکا خبر داد.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: مهدی رضایی داستان‌نویس در گفتگو با مهر، گفت: داستان رمان «من بن لادن را کشتم» که به تازگی توسط انتشارات Supreme Century در امریکا منتشر شده است درباره انتشار یک ویروس و کشتن بن‌لادن توسط نیرو‌های امریکایی است. شخصیت اصلی این رمان یک کماندوی ویژه صلح سازمان ملل است که با توجه به فساد‌های موجود در این‌سازمان، اصطلاحاً خود را کنار می‌کشد و سر از یک گروه نظامی خصوصی درمی‌آورد. در ادامه داستان، او داخل جریان‌هایی می‌شود که ناچارش می‌کنند به ایران آمده و از ایران دوباره به امریکا برگردد، سپس باید برای انجام یک مأموریت مهم به شهر مکه برود و پس از آن هم، مأموریت کشتن بن‌لادن در پاکستان به او سپرده می‌شود.

این‌داستان‌نویس در ادامه گفت: این رمان سومین کتابی است که از من در خارج از کشور منتشر می‌شود و ترجمه فارسی به انگلیسی‌اش توسط ماندانا داورکیا انجام شده است. در این رمان علاوه بر ماجرای کشته‌شدن بن‌لادن، به مبحث انتشار ویروس توسط قدرت‌های جهانی هم پرداخته‌ام که امروز نیز گریبانگیر آن هستیم. تمام تلاشم در نوشتن این کتاب، نقد فعالیت‌های ضدانسانی سازمان ملل و حکومت امریکا بوده و اتفاقات اخیر، مهر تأییدی بر تحقیقاتم در راستای نوشتن این رمان هستند.

در بخشی از این رمان آمده است: نماینده سؤال کرد: «۲۰ میلیارد دلار. این رقم کمی نیست، اما من و شاید همه ما می‌خواهیم بدانیم که چطور تضمین می‌کنید که محصول شما می‌تواند چنین مبلغی را با سود به ما برگرداند؟»

مجری گفت: «خب! سؤال خیلی خوبی کردید. من با یک جمع و ضرب ساده برای شما توضیح می‌دهم. این محصول ۵۰۰ سی‌سی، می‌تواند در وهله اول ۵۰ هزار نفر را آلوده کند و با توجه به روابط انسان‌ها در شهر‌های بزرگ و شلوغ، می‌تواند در عرض شش ساعت به ۲۵۰ هزار نفر برسد و در عرض یک روز، به یک‌میلیون برسد، در روز دوم ۳ میلیون، روز چهارم ۶ میلیون و همینطور حساب کنید که طی یک ماه چقدر؟ خیلی از ویروس‌ها در هر جایی جدای از بدن انسان، شاید چند ساعتی زنده باشند، اما این ویروس ۴۸ ساعت خارج از بدن انسان هم زنده است و در بدن انسان‌ها می‌تواند تا شش ماه زنده باشد و قابل انتقال. با یک حساب تصاعدی، شما حداقل یک‌میلیارد انسان را می‌توانید در یک ماه آلوده کنید. حالا این رقم را ضرب در ۱۰۰ دلار کنید که مردم برای درمان خودشان باید دارویش را از شما بخرند.»

نماینده دیگری پرسید: «اگر چنین درآمد هنگفتی دارد چرا خود سازنده این کار را نمی‌کند که پولش را به جیب بزند؟»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار