دام زن فریبکار برای مردان سالخورده
کد خبر: 993593
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ATh
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
زن میانسال با وعده پرستاری از مردان سالخورده وارد خانه آن‌ها می‌شد و با داروی خواب‌آور آن‌ها را بیهوش و اموالشان را سرقت می‌کرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، تحقیقات کارآگاهان پایگاه‌پنجم پلیس‌آگاهی تهران برای بازداشت زن فریبکار از اردیبهشت‌ماه امسال به جریان افتاد.

یکی از شاکیان که مردی سالخورده‌بود، در شرح ماجرا گفت: در اتوبوس شهری با زنی میانسال آشنا شدم که گفت کارش نگهداری از مردان سالخورده است. من هم که دچار کهولت سن بودم و به تنهایی زندگی می‌کردم تصمیم گرفتم به آن زن پیشنهاد کار بدهم. وقتی ماجرا را با او در میان گذاشتم قبول کرد که به خانه‌ام بیاید و در قبال انجام کار‌های خانه به صورت ماهانه به او حقوق بدهم. شاکی ادامه داد: بعد از توافق با هم به سمت خانه‌ام رفتیم. وقتی وارد خانه شدیم او به سمت آشپزخانه رفت و مشغول درست کردن چای شد.

لحظاتی بعد هم با دو لیوان چای به اتاق پذیرایی آمد و با هم مشغول صرف چای شدیم. چند دقیقه بعد بود که سرم گیج رفت و از هوش رفتم. چند ساعت بعد که به هوش آمدم متوجه شدم که پول‌های نقد و گوشی تلفن همراهم که در مجموع ۸ میلیون تومان ارزش داشت سرقت شده است.

در حالی که تحقیقات کارآگاهان پلیس برای بازداشت متهم در جریان بود، پنج شکایت مشابه روی میز کارآگاهان قرار گرفت. شکایت‌های مطرح شده نشان می‌داد که زن فریبکار به همان شیوه با پرسه در مکان‌های عمومی مردان سالخورده را فریب داده و از آن‌ها سرقت می‌کند.

در شاخه دیگری از تحقیقات مأموران پلیس سرانجام موفق شدند مخفیگاه متهم را در خیابان پیروزی شناسایی و ۲۹‌بهمن او را بازداشت کنند. زن میانسال که نسترن نام داشت در اولین بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی از مردان سالخورده به همین شیوه اعتراف کرد. او گفت: از یکسال قبل بود که به این شیوه مشغول سرقت شدم. با پرسه در پارک‌ها، اتوبوس‌های شهری سوژه‌هایم را از میان مردان سالخورده انتخاب می‌کردم. وقتی وارد خانه‌شان می‌شدم با داوری خواب آوری که در نوشیدنی‌شان می‌ریختم آن‌ها را مسموم و گوشی‌تلفن همراه، پول و طلاهایشان را سرقت می‌کردم. اموال سرقت شده را هم به افراد رهگذر می‌فروختم و از این راه بیش از ۱۰۰ میلیون تومان به جیب زده‌ام. پول سرقتی را هم صرف زندگی و خوشگذرانی می‌کردم.

سرهنگ کارآگاه خیرالله دولت‌خواه، رئیس پایگاه‌پنجم پلیس‌آگاهی پایتخت گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار