آدم ربایی در اصفهان دستگیری در تهران
کد خبر: 977580
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046JQ
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
مردی که متهم است یکی از دوستانش را به خاطر طلب ۲۵‌میلیون‌تومانی در اصفهان ربوده است در تهران دستگیر شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، تیرماه امسال بود که مردی در اصفهان به اداره پلیس رفت و از یکی از دوستانش و دامادشان به اتهام آدم ربایی و شکنجه شکایت کرد.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: چند سال قبل مبلغ ۲۵‌میلیون تومان از یکی دوستانم به نام احسان قرض گرفتم که با آن کار کنم. من هر ماه سود پولش را به حسابش واریز می‌کردم تا اینکه با مشکل مالی برخورد کردم و چند ماهی سود پولش را واریز نکردم. از آن روز به بعد او اصرار داشت، پولش را برگردانم، اما من پولی نداشتم که به او بدهم تا اینکه چک مرا برگشت زد و حتی حساب دامادمان را که پشت چک مرا به عنوان ضمانت امضاء کرده‌بود مسدود کرد. این موضوع ادامه داشت تا اینکه مدتی قبل او و دامادمان در یکی از خیابان‌های خلوت اصفهان مرا به زور سوار خودرو کردند و ربودند. آن‌ها مرا ۲۴‌ساعت در خانه‌ای حبس کردند و شکنجه دادند و بعد مرا تحویل پلیس دادند که فهمیدم حکم جلب مرا هم گرفته‌اند. من به زندان افتادم و بعد از چندی پول آن‌ها را پرداخت کردم و آزاد شدم و الان از آن‌ها به جرم آدم‌ربایی و شکنجه شکایت دارم.

با طرح این شکایت مأموران تحقیقات خود را ادامه دادند تا اینکه چند روز قبل پس از گذشت چهارماه از حادثه به مأموران خبر رسید متهم در تهران مخفی شده‌است. بنابراین مأموران با گرفتن نیابت قضایی راهی تهران شدند و متهم را دستگیر کردند. متهم پس از دستگیری جرم خود را انکار کرد و گفت: چهار‌سال قبل ۲۵‌میلیون‌تومان به شاکی قرض دادم و قرار بود خیلی زود بدهی‌اش را بپردازد، اما هر وقت پولم را درخواست کردم بهانه‌ای می‌آورد تا اینکه همراه دامادشان او را دستگیر کردیم و به اداره پلیس تحویل دادیم.

متهم پس از تحقیقات ابتدایی با دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران همراه پرونده در اختیار مأموران پلیس اصفهان قرار گرفت تا برای تحقیقات به دادسرای محل حادثه منتقل شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار