راننده شیطان صفت به ۱۳۹‌سال زندان محکوم شد
کد خبر: 977035
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046Ad
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵
راننده شیطان‌صفت که متهم است در پوشش مسافربر به پنج زن تعرض کرده‌است محاکمه و به ۱۳۹‌سال و شش‌ماه زندان و ۱۱۰‌ضربه شلاق محکوم شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، رسیدگی به پرونده از آذر‌سال‌۹۶ با شکایت زن جوانی در اداره پلیس تهران به جریان افتاد. زن ۲۸‌ساله به اتهام آدمربایی و اذیت و آزار از راننده خودروی پراید شکایت کرد و گفت: «شب گذشته در مینی‌سیتی منتظر ماشین بودم که خودروی پراید توقف کرد و سوار شدم. بعد از طی مسافتی راننده به مکان خلوتی رفت و با کتک و تهدید مرا آزار داد. او در همان محل خلوت بعد از سرقت کیف و گوشی‌همراهم مرا از ماشین به بیرون پرتاب کرد و گریخت.»

با ثبت این شکایت و شکایت‌های مشابه، تلاش‌های پلیس برای شناسایی خودرو و راننده آن قوت گرفت تا اینکه با رصد دوربین‌های مداربسته خودرو شناسایی و راننده آن که مرد ۳۱‌ساله به نام مجید بود، بازداشت شد. متهم پس از مواجهه با شاکیان به جرمش اقرار کرد و روانه زندان شد. پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز روی میز هیئت قضایی قرار گرفت.

ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد. سپس شاکیان یک به یک در جایگاه ایستادند و شکایت خود را مطرح کردند. یکی از شاکیان که کلیه او به خاطر فشار پیچ‌گوشتی آسیب دیده‌بود، نیز در جایگاه ایستاد و گفت: «آن روز در میدان نوبنیاد به عنوان مسافر سوار خودروی متهم شدم. بعد از طی مسیر احساس کردم رفتار راننده غیرعادی است به همین دلیل تصمیم گرفتم از ماشین پیاده شوم، اما راننده به مسیرش ادامه داد. برای فرار دستم را سمت دستگیره بردم، اما او دستگیره‌های ماشین را دستکاری کرده بود. این شد که مرا به خیابان خلوتی برد و....

شاکی در حالیکه گریه می‌کرد، ادامه داد: «همچنان مقاومت می‌کردم به همین دلیل متهم از عصبانیت پیچ گوشتی را روی شکمم گذاشت و فشار داد آنجا بود که خون جاری شد و راننده از ترس مرا رها کرد. همان موقع به بیمارستان رفتم که پزشکان گفتند کلیه‌ام آسیب دیده است که برای متهم اشد مجازات می‌خواهم.»

در ادامه سه شاکی دیگر نیز شکایت خود را مطرح کردند و برای متهم درخواست اشد مجازات خواستند.

سپس متهم به اتهام پنج فقره آدم‌ربایی، سرقت مقرون به آزار، ایراد ضرب و جرح عمدی و رابطه نامشروع در جایگاه ایستاد. او با قبول اتهاماتش گفت: «به خاطر مشکلات روانی با ماشین در خیابان‌ها می‌چرخیدم و مرتکب جرم می‌شدم. قبل از این ماجرا سابقه نداشتم و از دادگاه و شاکیان طلب بخشش دارم.»

در پایان هیئت‌قضایی متهم را به اتهام پنج‌فقره آدم‌ربایی هر کدام به ۲۲‌سال و ششم ماه حبس، به اتهام سرقت مقرون به آزار به ۱۵‌سال حبس، به اتهام تخریب گوشی به چهار سال و شش‌ماه حبس، به اتهام ایراد ضرب و جرح به هفت‌سال و شش‌ماه حبس و به اتهام رابطه نامشروع به ۱۱۰‌ضربه شلاق محکوم کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار