نظاميان صهيونيست خبرنگار العالم را هدف قرار دادند
کد خبر: 902088
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mfo
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰

همزمان با برگزاري راهپيمايي «حق بازگشت» در نوار غزه، «سماح الكحله» خبرنگار شبكه تلویزيوني العالم بر اثر استنشاق گازهاي سمي كه نظاميان رژيم صهيونيستي به سوي تظاهركنندگان شليك كردند، مجروح شد.
سماح الكحله خبرنگار شبكه خبري العالم در نوار غزه در هنگام‌ پوشش خبري تحولات اخير نوار ‌غزه، بر اثر استنشاق گازهاي سمي كه نظاميان رژيم صهيونيستي به سوي تظاهركنندگان شليك كردند مجروح و مصدوم شد. نظاميان رژيم صهيونيستي رگباري از گازهاي سمي به سوي خودروهاي پخش ماهواره‌اي شبكه‌هاي تلويزيوني شليك كردند که بر اثر آن شماري از خبرنگاران و عوامل توليد و پوشش خبر از جمله خبرنگار شبكه تلويزيوني العالم مصدوم شدند.
بنا بر اعلام وزارت بهداشت فلسطين بر اثر تيراندازي نظاميان صهيونيست و شليك گازهاي سمي دهها نفر از شركت كنندگان در سومين راهپيمايي بازگشت در مناطق مرزي غزه مصدوم شدند. در راهپيمايي‌هاي مسالمت آميز «حق بازگشت» كه به مناسبت «روز زمين» در باريكه نوار غزه از 10 فروردين شروع شده تا 25 ارديبهشت ادامه دارد، تاكنون بيش از 30 تن شهيد و صدها تن ديگر بر اثر شليك گلوله زخمي شده‌اند كه حال بسياري از آنها وخيم گزارش شده است. راهپيمايي فلسطينيان در سالگرد روز زمين يادآور تصميم رژيم صهيونيستي در زمينه مصادره اراضي فلسطينيان در 30 مارس سال 1976 است كه هر ساله برگزار مي‌شود.
بسياري از كشورها از جمله جمهوري اسلامي ايران و همچنين برخي سازمان‌هاي بين‌المللي، اين جنايات صهيونيست‌ها را محكوم كرده‌اند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار