سرمایه‌گذاری در حوزه تبلیغ صنایع‌دستی در زنجان وجود ندارد
کد خبر: 900110
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003m9u
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: سرمایه گذاری در حوزه تبلیغ صنایع‌دستی در استان زنجان وجود ندارد.

یحیی رحمتی بابیان اینکه باید توجه ویژه به حوزه مشتری مداری در زمینه صنایع دستی استان زنجان صورت بگیرید، افزود: باید از توان‌بخش خصوصی برای توسعه صنایع‌دستی در استان استفاده شود.

وی اظهار کرد: متأسفانه سرمایه‌گذاری در حوزه تبلیغ صنایع‌دستی در استان زنجان وجود ندارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان گفت: توجه و استفاده از توانمندی هنرمندان و تنوع محصولات باعث ارتقای صادرات صنایع‌دستی می‌شود که در این میان میراث فرهنگی بر تحقق این امر مهم برنامه‌ریزی و مدیریت لازم را دارد. 

رحمتی تأکید کرد: نگاه سنتی به موضوع بازاریابی محصولات صنایع‌دستی زنجان باید از بین برود و از شیوه‌های نوین برای توسعه صنایع‌دستی در استان استفاده شود.

وی با بیان اینکه زنجان به‌عنوان قطب صنایع مس و ملیله در کشور مطرح است ولی نبود بسته‌بندی مناسب و استاندارد باعث شده بازار فروش این محصولات تحت تأثیر قرار بگیرد، گفت: در این میان باید به بسته‌بندی صنایع‌دستی با استفاده از بازار نوین توجه شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان ابراز کرد: برای توسعه صادرات صنایع‌دستی باید تنوع محصولات صنایع‌دستی را مدنظر قرار دهیم و در این میان بخش خصوصی باید برای تنوع بسته‌بندی صنایع‌دستی وارد کار شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار