کد خبر: 1199601
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00524P
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
فرمانده کل سپاه:
صهیونیست‌ها می‌خواهند پیروزی را با غلبه بر کودکان و نوزدان و بمباران مردم مظلوم غزه ترسیم کنند و هر روز در معرض تهاجم و فرسایش فلسطینی‌ها هستند، آن‌ها در درون غزه منتشر شدند و خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آن‌ها به هلاکت برسد

جوان آنلاین: فلسطین باعزت شده و غزه به اندازه یک جهان وسعت پیدا کرده و امریکایی‌ها در جهان کوچک شدند و حتی در سرزمین‌های خودشان جایی برای نفس کشیدن ندارند و باید در کاخ‌های شان محبوس بمانند.
به گزارش سپاه نیوز سردار سرلشکر پاسدارحسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین همایش تخصصی حرفه‌ای سراسری حسابرسی مطهر که صبح دیروز در مرکز همایش‌های نورالرضا (ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه مردم مظلوم و بی‌گناه غزه تحت بمباران‌های شدید صهیونیست‌ها هستند، گفت: صهیونیست‌ها می‌خواهند پیروزی را با غلبه بر کودکان و نوزدان و بمباران مردم مظلوم غزه ترسیم کنند و هر روز در معرض تهاجم و فرسایش فلسطینی‌ها هستند، آن‌ها در درون غزه منتشر شدند و خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آن‌ها به هلاکت برسد.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه صهیونیست‌ها در اخلاق شکست خوردند، در سیاست منزوی شدند و در تاکتیک احمقانه عمل کردند، یادآور شد: صهیونیست‌ها در حال تکرار اشتباهات خود هستند و فروپاشی و زوال آن‌ها در اشتباهات است آن‌ها به مقاومت مردم مظلوم و با ایمان فلسطین و اشتباهات خود باختند، فلسطین باعزت شده و غزه به اندازه یک جهان وسعت پیدا کرده و امریکایی‌ها در جهان کوچک شدند و حتی در سرزمین‌های خودشان جایی برای نفس کشیدن ندارند و باید در کاخ‌های شان محبوس بمانند. سرلشکر سلامی با تأکید بر اینکه جهان در حال تغییر و اسلام در حال گسترش است، خاطرنشان کرد: فلسطینی‌ها در نبرد پیروز خواهند شد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین در بخشی از سخنان خود به انضباط مالی و اهمیت آن اشاره کرد و با بیان اینکه هرگز هیچ موجود زیبا و سالمی بدون پایش و مراقبت سالم باقی نمی‌ماند، ادامه داد: یک گلستان سراسر از گل اگر دائم مراقبت، آبیاری و آفت زدایی نشود به مرور زمان به فساد گرایش پیدا می‌کند. وی افزود: کنترل‌های درونی، وجدان، باور‌ها و ایمان انسان قوی‌ترین و مستحکم‌ترین ابزار کنترل انسان برای پیشگیری از معاصی و خطا‌ها است و هیچ چیزی نمی‌تواند جایگزین باور‌ها و اعتقادات درونی برای مصونیت داشتن از انواع معاصی شود. وی با بیان اینکه انسان در نبرد دائمی با شیطان است و برای همه انسان‌ها و حتی پیامبران، شیاطینی از انس و جن وجود دارد، بیان کرد: انسان همیشه در معرض لغزش است و غفلت موجب هجوم دشمن می‌شود بنابراین انسان باید مداوم خودسازی کند و در معرض غفلت قرار نگیرد چراکه غفلت عامل تهاجم بیرونی است که موجب سقوط و انحراف است و در یک چشم به‌هم زدن سرنوشت انسان را در طول زندگی بهم می‌ریزد.
سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه در انضباط مالی نیازمند ساختار، روش و قاعده هستیم، ادامه داد: در انفاق نیز باید تعادل حفظ شود خداوند اعتدال و تعادل را حتی در مواجهه با دشمن برای آنکه ما را از مسیر مستقیم منحرف نکند و به جرم و جنایت نیفکند مورد تأکید قرار می‌دهد.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه انضباط مالی یعنی پرهیز از هر عاملی که با قانون و قواعد شرع منافات دارد و در مسائل مالی انضباط بر اعتماد تکیه دارد، افزود: انضباط اعتماد آفرین است، ابهام و آشفتگی قدرت برنامه‌ریزی را از مدیران و فرماندهان می‌گیرد. در فضای ابهام و درهم تنیدگی و تیره بودن نمی‌توان چیزی را پاک کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار