کد خبر: 1187071
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰
امسال برای نخستین بار بسیجیان عشایر از ۱۵ استان در مراسم رژه ۳۱ شهریور شرکت کردند.

سرهنگ احمد سعیدی مسئول سازمان بسیج عشایر کشور با اشاره به برگزاری برنامه‌های ویژه این سازمان در هفته دفاع مقدس گفت: همزمان با برگزاری رژه نیرو‌های مسلح ۴۵ نفر از سران ایلات و طوایف در جایگاه ویژه برگزاری رژه مستقر شدند. وی افزود: امسال برای نخستین بار از بسیجیان عشایر ۱۵ استان دعوت به عمل آمده بود که شامل هزار و۴۰۰بسیجی از سراسر کشور در رده بسیج عشایر بود.
مسئول سازمان بسیج عشایر تصریح کرد: تا سال گذشته بسیجیان شش استان از سراسر کشور در رژه ۳۱ شهریور شرکت می‌کردند.
سرهنگ سعیدی تصریح کرد: این بسیجیان از یک‌شنبه ۲۶شهریور در تهران حضور به هم رسانده تا در برنامه‌های هفته دفاع مقدس از جمله دیدار با رهبر معظم انقلاب شرکت داشته باشند. وی با بیان اینکه به همت بسیج عشایر برنامه آیینی ویژه‌ای برگزار شد، عنوان کرد: ۲۰۰ نفر دف‌نواز از بسیج عشایر استان سنندج در برنامه رژه ۳۱ شهریور حضور داشتند که بعد از قرائت قرآن و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران به اجرای برنامه آیینی پرداختند.
مسئول سازمان بسیج عشایر ادامه داد: آخرین گروهی که بر اساس تقسیم‌بندی صورت‌گرفته در مراسم رژه شرکت کرد، بسیج عشایر بود که شامل اقوام عرب، لر، کرد، بلوچ و تمام قوم‌های ایرانی می‌شد. سرهنگ سعیدی با اشاره به دیدار سران ایلات و طوایف بسیج عشایر با سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: در این دیدار صمیمی سران طوایف و ایلات بسیج عشایر به بیان دغدغه‌های خود پرداختند و سردار سلیمانی نیز برای رفع این دغدغه‌های مطرح شده قول مساعد داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار