همکاری دستگاه‌های فرهنگی با مجمع رهروان امر به معروف بوشهر
کد خبر: 1119505
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hEX
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهرگفت دستگاه‌های دولتی این استان مرتبط با بخش فرهنگی وآموزشی باید با مجمع رهروان امر به معروف استان بوشهر همکاری و حمایت لازم را داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهرگفت دستگاه‌های دولتی این استان مرتبط با بخش فرهنگی وآموزشی باید با مجمع رهروان امر به معروف استان بوشهر همکاری و حمایت لازم را داشته باشند.
اکبر پورات، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در نشست با مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان گفت: اکنون جمهوری اسلامی ایران در حوزه قدرت دفاعی و بازدارندگی نیروی دریایی، تحت تدابیر و راهنمایی‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب به عنوان نقطه اعتماد و اطمینان ملت ایران، لنگرگاه ثبات و امنیت پایدار در منطقه و حتی در اقیانوس هند و سایر اقیانوس‌ها و حوزه دریایی بین‌المللی است. وی افزود: در حال حاضر وضعیت ساحل بوشهر از اوضاع مناسبی از لحاظ بهداشتی برخوردار نیست و باید تمامی دستگاه‌ها همکاری کنند تا این موضوع برطرف شود.
این مسئول با اشاره به فعالیت‌های مؤثر مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان تصریح کرد: این مجمع که در آن بسیاری از دلسوزان انقلاب در جبهه فرهنگی در آن به صورت جهادی مشغول فعالیت هستند، تمام تلاش آنان پیگیری دغدغه‌ها و مطالبات مردمی است که در این راستا دستگاه‌های دولتی مرتبط با بخش فرهنگی و آموزشی باید در این زمینه با این مجمع همکاری و حمایت لازم را داشته باشند.
پورات با اشاره به اینکه استاندار بوشهر از دلسوزان نظام، انقلاب و دغدغه‌مند استان است، یادآور شد: وی با دارابودن مشاورین متعهد و متخصص، ایده و طرح‌های مناسبی در راستای توسعه استان تبیین و برنامه‌ریزی کرده و در راستای استفاده از ظرفیت بانوان در بخش‌های مدیریتی نیز تأکید و دغدغه بسیار دارند که در دستور کار قرار دارد. این مسئول با بیان اینکه باید در حوزه‌های فرهنگی و آموزشی در استان بوشهر تدابیر و برنامه‌ریزی‌های اندیشیده شود، گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه فرهنگی و آموزشی باید اعتبارات خود را در این زمینه به نحو شایسته‌ای برای تقویت و توسعه فضای فرهنگی و آموزشی استان به کارگیرند. پورات افزود: امیدواریم این مجمع بتواند با بهره‌گیری از منویات و دغدغه‌های رهبر فرزانه انقلاب در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و با رعایت جنبه شرعی و قانونی و با جذب و جلب آحاد مردم و مسئولان در سطح جامعه اثرگذار باشد. وی با بیان اینکه استان در بخش امنیتی و انتظامی در وضعیت بسیار مطلوبی در بین استان‌های کشور برخوردار است، خاطر نشان کرد: در این راستا با تدابیر استاندار به عنوان رئیس شورای تأمین و همچنین در سایه وحدت که در بین تمامی مسئولان استان حاکم است، مرز‌های استان در امنیت و آرامش کامل قرار دارد، به گونه‌ای که با تلاش‌های صورت گرفته در راستای توسعه استان، شاهد حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در استان هستیم. در همین راستا از مردم و نیرو‌های مسلح در استان تشکر و قدردانی می‌کنم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار