بهره‌برداری از ۵۴۰۰ طرح اشتغالزایی بنیاد برکت در مناطق محروم تهران
کد خبر: 1091947
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004a43
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
با سفر سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام به شهرستان ورامین و به همت بنیاد برکت ۵ هزار و ۴۰۰ طرح اشتغال خرد و متوسط در مناطق کم‌برخوردار به بهره‌برداری رسید و برای ۱۷ هزار نفر شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شد.
سجاد مرسلی

در جریان سفر سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام به شهرستان ورامین، تعدادی از طرح‌های اجتماع‌محور بنیاد برکت در استان تهران افتتاح و برای ۱۷ هزار نفر شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شد.
در ابتدای این سفر، با حضور سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بنیاد برکت، مدیرعامل گروه اقتصادی تدبیر و جمعی از مسئولان محلی در شهرک صنعتی عباس‌آباد ورامین، یک طرح اقتصادی فرآوری و بسته‌بندی مواد غذایی با حجم سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال ۲۵۰ نفر به بهره‌برداری رسید.
سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام در این مراسم گفت: در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی اقتصادی و رونق تولید به ویژه در حوزه فعالیت‌های دانش‌بنیان، ستاد اجرایی فرمان امام امسال حجم سرمایه‌گذاری ۴۷ هزار میلیارد تومان با ظرفیت اشتغال ۳۵۰ هزار نفر را برنامه‌ریزی کرده است. عارف نوروزی افزود: در حال حاضر در استان تهران ۵ هزار و ۴۰۰ طرح دانش‌بنیان، خرد، خانگی، متوسط و بنگاه‌محور توسط بنیاد برکت به بهره‌برداری رسیده است. وی ادامه داد: حجم کل سرمایه‌گذاری برای اجرای این ۵ هزار و ۴۰۰ طرح ۷۳۰ میلیارد تومان بوده و برای ۱۷ هزار نفر نیز شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده است. نوروزی تأکید کرد: حجم سرمایه‌گذاری‌های هدف قرار داده شده برای استان تهران تا پایان امسال سه چهار برابر این رقمی است که در فصل بهار انجام دادیم و امیدواریم حداقل هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در طرح‌های خرد و خانگی را برای مناطق کم‌برخوردار استان تهران داشته باشیم. در ادامه این مراسم چهار طرح اقتصادی در شهرستان‌های استان تهران از جمله شهریار، ورامین و محمد‌آباد به صورت ویدئو کنفرانسی رونمایی شدند. در این سفر طرح اقتصادی پرورش کاکتوس خوراکی در شهرستان پیشوا و چند طرح اجتماع‌محور در روستای خورین ورامین نیز با حضور سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار