هوشیاری مردم در همراهی با دولت توطئه‌ها را خنثی کرد
کد خبر: 1089260
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZMi
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
وزیر اطلاعات در همایش دادستان‌های کل کشور:
هوشیاری، همکاری و همراهی تحسین‌برانگیز مردم با دولت مردمی توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.

هوشیاری، همکاری و همراهی تحسین‌برانگیز مردم با دولت مردمی توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد.
حجت‌الاسلام سیداسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات در بیست‌و‌یکمین همایش سراسری دادستان‌های مراکز استان‌ها گفت: هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های قضایی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی باعث ایجاد امنیت، آسایش و رفاه برای مردم می‌شود و امروز با انتخاب مردم، دولتی مردمی مستقر است که در شرایط خاص مشغول فعالیت شده و تصمیم دارد اقداماتی شجاعانه و مدبرانه انجام دهد تا منافع ملی و مردمی را تأمین کند و همانطور که این دولت انقلابی در بحث سلامت توفیقات بزرگی داشته و انتظارات و امید را در بطن جامعه مضاعف کرده است، طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها را بر اساس مصوبات مجلس شورای اسلامی اجرا می‌کند.
وزیر اطلاعات با اشاره به فضاسازی رسانه‌های معاند در پی اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها گفت: دشمنان با استفاده از فضای رسانه‌ای به دنبال ایجاد ناآرامی و خدشه به امنیت کشور بودند که با هوشیاری، همکاری و همراهی تحسین‌برانگیز مردم و هشدار‌ها و اقدامات بموقع دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و هماهنگی دستگاه قضایی، توطئه‌های آنان خنثی شد، اما ایجاد ناآرامی و ضربه به امنیت کشور همچنان جزو برنامه‌های جنگ ترکیبی دشمن است.
۲ فرانسوی عامل سرویس‌های جاسوسی بودند
حجت‌الاسلام خطیب با اشاره به دستگیری دو فرانسوی که اخیراً توسط وزارت اطلاعات دستگیر شده‌اند، گفت: دو فرد فرانسوی بازداشت‌شده توریست نبودند، ما از قبل به اطلاعاتی پیرامون آن‌ها دست یافته بودیم و از لحظه ورود به کشور آن‌ها دقیقاً تحت نظر بودند. این افراد به محض ورود، قرار‌های تشکیلاتی با چند کانون و محفل غیرقانونی و سابقه‌دار برگزار کردند. طبق مستندات موجود، این دو فرانسوی به دنبال ایجاد ارتباط تشکیلاتی بین کانون‌های غیرقانونی و آشوبگر بودند که با اتخاذ پوشش‌های صنفی، اهداف گروهک‌ها و سرویس‌های جاسوسی را دنبال می‌کردند.
بر اساس اطلاعات موثق برخی از عناصر کانون‌های غیرقانونی مورد نظر با گروهک‌های تروریستی شناخته‌شده و برخی جواسیس شناسایی‌شده خارج‌نشین متصل بودند که به زودی اطلاعات بیشتری در خصوص این پرونده منتشر خواهد شد.
سوئد به نیابت از رژیم‌صهیونیستی حمید نوری را گروگان گرفت
وزیر اطلاعات همچنین در خصوص احمدرضا جلالی گفت: جاسوسی جلالی برای رژیم‌صهیونیستی، موضوعی اثبات‌شده و حکم اعدام او تمامی مراحل قضایی را طی کرده است. دولت سوئد به نیابت از رژیم‌صهیونیستی و امریکا، مدتی پس از بازداشت و محاکمه جلالی به صورت غیرقانونی آقای حمید نوری، هموطن ما را در سوئد بازداشت کرد، بلکه به نوعی گروگان گرفت. از اتفاقات عجیب این بود که دولت سوئد پس از بازداشت این جاسوس در ایران به او اقامت دائم داد و پس از محاکمه و صدور حکم اعدامش به وی تابعیت سوئدی داد و از آن پس به عنوان شهروند این کشور از او حمایت کرد و ما اطلاع داریم که سوئدی‌ها با طراحی رژیم‌صهیونیستی و امریکا موضوع جلالی را پیگیری می‌کنند و حمید نوری را با توطئه و سناریوی گروهک تروریستی منافقین به گروگان گرفته‌اند. در مورد جلالی نیز به زودی اطلاعات بیشتری منتشر خواهیم کرد.
حجت‌الاسلام خطیب با بیان اینکه دادستان‌ها متصدی حقوق عامه و حقوق شهروندی هستند، قاعدتاً با اخلالگران نظم و امنیت کشور و محرکان و کسانی که به نوعی برای تجمعات، اعتراضات غیرقانونی و تخریب‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند، برخورد قانونی را اعمال می‌کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار