حضور میدانی رئیسی جلوی تصمیمات اشتباه را می‌گیرد
کد خبر: 1070468
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UTc
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
نماینده تهران در مجلس:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، بازدید میدانی و حضور بی‌واسطه را مانع تصمیم‌گیری اشتباه براساس شنیده‌ها و آمار غیرواقعی دانست و گفت: رئیس‌جمهوری شاید به ظاهر با سفر‌های استانی برای خود سختی بخرد، اما می‌تواند به راحتی تصمیم بگیرد.
محمد اسماعیل کوثری در گفتگو با ایرنا درباره عملکرد دولت سیزدهم، گفت: برعکس گذشته، که دولت‌ها در ابتدای کار شعار‌های زیادی می‌دادند، اما در عمل اقدامی انجام نمی‌شد دولت سیزدهم نشان داد که اهل عمل است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: زمانی که رئیس‌جمهوری در مجلس برنامه‌های خود را اعلام کرد از همان روز در پی تحقق وعده‌ها رفت و در این میان یکی از برنامه‌های محقق شده واکسیناسیون عمومی و مقابله با ویروس کرونا بود، به طوری‌که اکنون کشور در شرایط خوبی قرار دارد.
وی، پیشرفت کشور وابسته به مردم را یک ارزش عنوان کرد و گفت: وزارت بهداشت و درمان با پیگیری رئیس‌جمهوری روند مقابله با کرونا را سرعت بخشید. همچنین سپاه، بسیج و ارتش با درخواست وزارت بهداشت به صحنه آمدند و خسارات جانی ویروس کرونا روند نزولی به خود گرفت.
کوثری، سفر‌های استانی و گفت‌وگوی بی‌واسطه با مردم مناطق مختلف کشور را از کار‌های موفق آیت‌الله رئیسی عنوان کرد و گفت: رئیس‌جمهوری به مردم اهمیت می‌دهد و حضور میدانی رئیسی در استان‌ها باعث می‌شود که مشکلات و مسائل را از نزدیک ببیند و تصمیم درست را بگیرد. فرماندهان در هشت سال دفاع مقدس از دور جنگ را کنترل نمی‌کردند و یکی از دلایل موفقیت مقابل دشمن حضور فرماندهان در میدان بود. اگر حاج قاسم عزیز به عنوان فرمانده در میدان حضور پیدا نمی‌کرد تا عملیات طراحی کند، نمی‌توانست به خوبی فرماندهان را هدایت کند.
فرمانده پیشین لشکر محمد رسول‌الله تهران بزرگ، خاطرنشان کرد: ممکن است برخی شنیده‌ها اشتباه باشد و یا بعضی مدیران برای چاپلوسی آمار و ارقام غیرواقعی اعلام کنند و بر اساس این آمار تصمیم‌گیری غلطی انجام شود. بنابراین، بازدید میدانی و حضور بی‌واسطه باعث موفقیت هر مدیری است. رئیس‌جمهوری همواره زمان مشخصی را اختصاص می‌دهد تا مشکلات مردم را مشاهده کند و براساس آن طرح و برنامه ارائه دهد. وی، مواجهه مستقیم رئیس‌جمهوری با مسائل مردم استان‌ها را از اقدامات مثبت رئیس‌جمهوری دانست و یادآور شد: آیت‌الله رئیسی شاید به ظاهر با سفر‌های استانی برای خود سختی بخرد، اما می‌تواند به راحتی تصمیم بگیرد. این روش موفق در ژاپن باعث شد مسائل در ذهن مدیران و مسئولان رده بالا باقی بماند تا بهتر و صحیح تصمیم بگیرند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار