سینما آمریکا به شدت سانسور میشود
کد خبر: 1070042
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UMk
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
بهروز افخمی
بهروز افخمی در جهان آرا گفت: هالیوود دو گانه¬های بی معنی مانند همجنس گرایی را ترویج میدهد تا سازماندهی برای یک تغییر واقعی در زندگی مردم نتواند رخ دهد.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، بهروز افخمی، تهیه کننده و کارگردان سینما در گفت و گویی با خبرنگار شبکه افق از فیلم¬های ساخته شده در سینمای آمریکا گفت. وی در خصوص سیاه نمایی در فیلم¬هایی که در غرب و خاصه آمریکا ساخته میشوند و به نقد جدی ساختار یا افراد و اشخاص مهم مملکتی میپردازند، گفت: تنها فیلمی که من به یاد می‌آورم، جی¬اف¬کی (JFK)، به کارگردانی الیور استون است که متعلق به ۳۰ سال پیش میباشد! این فیلم با حمایت ریسکی یال چپ حزب دموکرات ساخته شد و بعدهم دیگر، هیچ وقت تکرار نشد.

سینما آمریکا به شدت سانسور میشود!

بهروز افخمی گفت: سینما آمریکا از مایه تهی شده است به این دلیل که به شدت سانسور میشود. تمام ایده‌های نو، حتی ایده‌های غیر سیاسی نو هم سانسور میشوند. وی اظهار کرد: وضعیتی پیش آمده که بنظر می‌آید تمام فیلم‌ها تکراری شده و آن¬ها را بار‌ها و بار‌ها دیده ایم. او همچنین بیان کرد که سینما انگار بیشتر برای کودکان شده است مانند فیلم¬های انیمیشن، فیلم¬های سوپرمنی یا نهایتا فیلم‌های کمدی.

افخمی در این مورد که از چه زمانی موضوع و محتوای فیلم‌ها یکسان شده اند، بیان کرد: این اتفاق بعد از دهه هفتاد رخ داد که حکومت احساس کرد شانس آورده و از خطر یک فروپاشی کامل عبور کرده است.
این کارگردان سینما بیان کرد که پس از آن نیز، فیلم‌هایی که ساخته شدند به طور کلی تمام ارزش¬های چپ را مسخره میکرند و کاملا محتوا‌های فیلم¬ها بی بو و خاصیت شده اند. وی همچنین ادامه داد: این جریان باعث شد تا کم کم فیلمساز‌های جوان و انقلابی، اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد از دور خارج شوند.

یهودی‌ها هر ایده‌ای غیر لیبرالیسم را از دور خارج کردند

افخمی پیرامون همین موضوع بیان کرد: این سیطره یهودی در هالیوود باعث شد تا سانسور بر سینمای آمریکا حاکم شود که در دهه نود به اوج خودش رسید.
ما از آن پس شاهد هالیوودی هستیم که یهودی‌ها در آن فقط ایده لیبرالیسم را باقی گذاشته اند و باقی ایده¬ها را از دور خارج کردند. افخمی گفت: همه جور تضاد غیر از تضاد واقعی که میتواند باعث انقلاب شود را ترویج دادند. برای مثال گروه¬هایی را در برابر هم قرار دادن، دو گانه‌های بی معنی درست کردن مانند اینکه شخص طرفدار همجنس گرایی است یا مخالف آن، طرفدار زنان است یا مخالف آن، همینطور گروه¬های مختلف ساختگی درست کردند برای اینکه یک سازماندهی واقعی برای یک تغییر واقعی در زندگی مردم نتواند اتفاق بیافتد.

جنجالی‌ترین اثر افخمی هم اکنون، مورد پسند جوانان اصولگرا است

افخمی همچنین درخصوص اینکه آیا هنوز دفاع میکند از فیلم‌هایی که در دوره اصلاحات، نیرو‌های ارزشی به آن‌ها نقد جدی وارد کردند گفت: من فکر میکنم جوانان اصولگرا، الان از آن فیلم‌ها من خوششان می‌آید! حتی از فیلم شوکران که جنجالی‌ترین اثر من بوده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار