تزریق بیش از ۳۰هزار دز واکسن کرونا به افراد آسیب‌پذیر در تهران
کد خبر: 1066938
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TYg
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تزریق بیش از ۳۰ هزار دُز واکسن کرونا به افراد آسیب پذیر شهر تهران خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: اسماعیل سلیمی با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون افراد آسیب‌پذیر در شهر تهران که در پویش تهران دوباره جان می‌گیرد در حال انجام است، گفت: در مرحله اول پویش جهادی واکسیناسیون شهرداری تهران که از اول مهرماه به اجرا درآمد بیش از ۳۰ هزار دز واکسن به افراد آسیب پذیر تزریق شد.

وی با بیان اینکه طی شش روز از آغاز تزریق دز دوم واکسن به افراد آسیب پذیر در تهران توسط این پویش جهادی، مجموع تزریق دز دوم نیز به بیش از ۴ هزار دز واکسن رسید، گفت: واکسیناسیون گروه‌های آسیب پذیر در محل تجمع آنان با استفاده از واحد‌های سیار در دستور کار قرار گرفته و از ابتدای آبان ماه تزریق دز دوم واکسیناسیون این افراد در حال اجرا است.

به گفته معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ۱۰ تیم سیار شهرداری تهران با حضور در مراکز نگهداری معتادان و گروه‌های آسیب پذیر از جمله ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی، اتباع خارجی، معتادان، بی‌خانمان‌ها، کودکان کار و خانواده‌هایشان و حاشیه‌نشینان نسبت به تزریق دز دوم واکسن به افراد واجد شرایط مستقر در این مراکز اقدام کردند.
منبع: ايسنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار