دعوت به تعامل بیشتر وزیر جدید جهاد کشاورزی با تشکل‌های صنفی بخش خصوصی
کد خبر: 1059872
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Rii
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
از سوی رییس اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران عنوان شد.
رییس اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران گفت:مهمترین انتظار فعالان اقتصادی بخش خصوصی در زنجیره ارزش اقتصاد کشاورزی توجه بیش از پیش وزیر جدید کشاورزی به نقش و نظرات مشورتی تشکل‌های تخصصی فعال در بخش خصوصی به ویژه در پیاده سازی برنامه‌های این وزارت خانه در دولت سیزدهم است.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران (اوندا)، ابوالحسن خلیلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: جناب آقای ساداتی نژاد از کسوت قانون گذاری و نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی وارد حوزه مدیریت کلان کشاورزی و دامپروری کشور شده اند بنابراین توجه ویژه به قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار و افزایش تعامل با ذی نفعان می‌تواند سرمایه ارزشمندی برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای این بخش محسوب شود.
وی افزود: تجربه اجرایی کشور نشان داده که هیچ دولتی امکان رفع مشکلات و موانع کلان کشوری بدون همراهی و مشارکت مردمی را نداشته است.
رییس اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران ادامه داد: اساسا مفهوم دولت قوی یعنی دولتی که برآمده از همه توان و ظرفیت فکری و عملیاتی مردمی به ویژه در بخش‌های اقتصادی باشد.
این مقام مسوول صنفی درباره ضرورت استفاده از پتانسیل تشکل‌های تخصصی در عرصه کلان اقتصاد کشور پیشنهاد داد که از همین ابتدای کار وزیر محترم جهاد کشاورزی سازوکار مشخصی برای تعامل مستمر با تشکل‌های رسمی فعال در این عرصه که عموما چکیده و عصاره فعالان اقتصادی بخش خصوصی هستند را تبیین نموده و از این امکان بهره برداری کنند.
خلیلی تصریح کرد: بدیهی است تمامی فعالان اقتصادی شناسنامه دار در همه حوزه‌های مرتبط، سربازان جنگ اقتصادی کشور هستند و بدون هماهنگی، همکاری و همدلی بین مدیران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی امکان گذشتن از موانع اقتصادی امروز کشور اگر نگوییم غیر ممکن است، اما قطعا پر هزینه خواهد بود.
این مسوول صنفی خاطرنشان کرد: اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران به عنوان یک حلقه در زنجیره ارزش اقتصاد کشاورزی آمادگی خود را برای همراهی و پیاده سازی برنامه‌های وزارت جهاد کشاورزی در دولت سیزدهم اعلام نموده و امیدواریم این اعلام آمادگی نیز با استقبال مسئولان محترم مواجه گردد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار