آینده خوبی را برای قوه قضاییه انتظار دارم
کد خبر: 1054465
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QJV
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
حجت الاسلام محمدی گلپایگانی:
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید قوه قضائیه گفت: آینده خوبی را برای قوه قضاییه در زمان تصدی محسنی اژه‌ای انتظار دارم.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید قوه قضائیه گفت: مسئولیت‌های جدید جناب آقایان رئیسی و اژه‌ای را به فال نیک می‌گیرم.

وی ادامه داد: ۲۸ خرداد قطعاً از ایام الله است؛ انتخابات پرشوری که قاطبه مردم با همه سختی‌هایی که همه به آن معترض هستند به ندای ملکوتی مقام معظم رهبری پاسخ دادند. دشمنان و بعضی‌ها در داخل حرف‌هایی زدند، اما هیچکدام در مردم تأثیر نکرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی تصریح کرد: شخصیت جناب آیت الله رئیسی برای ما روشن است. برای شما (آیت الله رئیسی) همین افتخار بس که مقام معظم رهبری در حکمی که برای آقای اژه‌ای دادند کلمه افتخارآمیز در مورد شما به کار بردند. آنچنان تحولی در دستگاه قضا به وجود آوردند که مردم امیدوار شدند.

وی بیان داشت: در مورد آقای اژه‌ای حرف زدن زیره به کرمان بردن است. ایشان از ۱۶ سالگی طلبگی را شروع کردند و در ادامه توسط شهید بزرگوار آیت الله قدوسی به کار قضائی جذب شدند. ایشان مسئولیت‌های مختلف داشته‌اند که اگر بخواهم بشمارم تعداد آن زیاد است. از دادستانی کل کشور تا وزارت اطلاعات که در همه جایگاه‌ها ایشان موفق بودند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تاکید کرد: ایشان دو ویژگی دارد: اولاً قاطعیت و ویژگی دوم ایشان هم ساده زیستی ایشان است. من افتخار همسایگی ایشان را دارم و زندگی ایشان یک زندگی طلبگی ساده است.

وی یادآور شد: آقای محسنی اژه‌ای با وجود داشتن مسئولیت‌های مختلف از دادستانی کل کشور تا وزارت اطلاعات به همان روش طلبگی در مسجد محل در صف نماز جماعت می‌ایستادند و گاهی منبر هم می‌رفتند. آینده خوبی را برای قوه قضائیه در زمان تصدی آقای محسنی اژه‌ای انتظار دارم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار