اجرای طرح آرامش با دستگیری ۵۸۴ نفر
کد خبر: 1043870
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NYc
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
سردار ظهیری خبر داد:
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۵۸۴ سارق، مالخر، کلاهبردار، حمل و نگه داری سلاح و مهمات، اراذل و اوباش در غرب استان خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران در حاشیه طرح آرامش اظهار کرد:طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور در ۶ شهرستان فرماندهی ویژه غرب استان تهران در طی ۴۸ ساعت گذشته، به مرحله اجرا درآمد.

وی ادامه داد:در این مرحله از طرح ۲۲۹ حکم قضایی به اجرا در آمد که ۵۸۴ سارق، مالخر، کلاهبردار، حمل و نگه داری سلاح و مهمات، اراذل و اوباش دستگیر شدند. از این تعداد ۳۳۳ نفر در بحث سرقت و مالخری اقدام می‌کردند که دستگیر شدند. ۸ باند در این طرح متلاشی شد که ۶۳۸ قلم اموال سرقتی کشف شد و طی مراحل قانونی به صاحبان تحویل خواهد شد.

سردار ظهیری گفت:در این طرح ۱۰۳ دستگاه موتور سیکلت و خودرو کشف شد که طی مراحل قانونی و قضایی این اموال هم تحویل صاحبان می‌گردد، از این تعداد دستگیر شده ۸۰ نفر سابقه دار و ۲۵۳ نفر بار اولی بودند که دستگیر شدند و ۱۰ قبضه سلاح گرم و سرد هم از این متهمین کشف شد.

وی بیان کرد:حوزه مواد مخدر دغدغه مردم و پلیس است که در این مورد، ۱۴۰ نفر خرده فروش و ۸ قاچاقچی عمده که اقدام به فروش مواد مخدر می‌کردند دستگیر شدند و ۱۱۹ کیلوگرم مواد مخدر از این قاچاقچیان و خرده فروش‌ها کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد:در این مرحله ۱۴ نفر از افرادی که اقدام به قاچاق کالا می‌کردند، دستگیر شدند و از این افراد ۱۰۵ هزار قلم انواع کالا کشف شد و ما این طرح را به طور جدی به منظور حمایت از تولید داخلی ادامه خواهیم داد. مشارکت مردم در بحث سرقت، کالای قاچاق و ... مهم است و در صورت مشاهده حتما به پلیس اطلاع دهند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار