امریکا جهت آموزش شنا به پلیس قهرمان شنای جهان را بازداشت کرد!
کد خبر: 1035711
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LR1
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۳
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به دستگیری قهرمان المپیک در امریکا به بهانه شرکت در اعتراضات
صفحه توییتر دیلی‌میل آنلاین خبر داد: کلت کلر، شناگر تیم ملی امریکا، دارنده ۵ مدال در المپیک به خاطر حضور در میان معترضان کنگره بازداشت شد. این خبر با واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی همراه شد. کاربران با مقایسه نوع رفتار برخی از سلبریتی‌های ایرانی در هنگام دستگیری امثال نوید افکاری که نه جرم‌شان مثل کلر شرکت در یک اعتراض معمولی، بلکه قتل بوده است، نوع کنش سلبریتی‌ها را به باد نقد گرفتند.
جوان آنلاین: صفحه توییتر دیلی‌میل آنلاین خبر داد: کلت کلر، شناگر تیم ملی امریکا، دارنده ۵ مدال در المپیک به خاطر حضور در میان معترضان کنگره بازداشت شد. این خبر با واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی همراه شد. کاربران با مقایسه نوع رفتار برخی از سلبریتی‌های ایرانی در هنگام دستگیری امثال نوید افکاری که نه جرم‌شان مثل کلر شرکت در یک اعتراض معمولی، بلکه قتل بوده است، نوع کنش سلبریتی‌ها را به باد نقد گرفتند. همچنین برخی از کاربران واکنش رسانه‌هایی، چون بی‌بی‌سی فارسی و ایران‌اینترنشنال را به اینگونه اخبار در ایران مرور کردند و اذعان داشتند که اگر کلر در ایران بود این رسانه‌ها از او «جهان پهلوان کلر» می‌ساختند. بخشی از واکنش‌های کاربران را در ادامه می‌خوانید.
 
نور رضوی:

در امریکایی که بعضیا میگن مهد آزادیه و فلان و این چیزاس، یه ورزشکار قهرمان المپیک به نام کلت کلر رو به خاطر شرکت در اعتراضات دستگیر کردن! کسی هم ازش قهرمان نساخته!

بنفشه ابراهیمی:

مسیح علینژاد نمیخواد بره با خانواده کلت کلر مصاحبه کنه؟!

امیر پارسا:

بهاره جان تیتر بزن «امریکا جهت آموزش شنا به نیرو‌های پلیس خود قهرمان شنای جهان را احضار کرد.»

محمد شاهی:

کلت کلر، شناگر امریکایی که دو مدال طلای المپیک هم داره به خاطر حضور در اعتراضات دستگیر کردن و صدای هیچ رسانه‌ای در نیومده. بعد همین رسانه‌ها به خاطر آزاد کردن یک قاتل به اسم نوید افکاری بهش لقب قهرمان و کشتی‌گیر دادن و جنایتش رو پنهان کردند و گفتن جرمش حضور در اغتشاش بوده!

حمید رسایی:

«مدال‌آور المپیک کلت کلر به دست داشتن در آشوب کنگره متهم شد.» این تیتر CNN درباره شناگر امریکایی است که هشت مدال جهانی (۲طلا) و ۵ مدال المپیک (۲ طلا) داره و فقط تصویرش در بین معترضان داخل کنگره امریکاست! ولی پولی‌نژاد، زیباکلام، تاجزاده خفه‌خون گرفتن و هشتگ نمیزنن.

محمد‌صادق صفری‌پور:

کلت کلر شناگر امریکایی که مدال المپیک هم داشته رو به جرم شرکت در اغتشاشات دستگیر کردن حالا فک کن این اتفاق تو ایران می‌افتاد.

سیدابوالحسن:

کلت کلر به دلیل اقدام علیه امنیت ملی امریکا دستگیر شده، حیف شد ایران نبود، وگرنه ازش جهان پهلوان کلر میساختن.

کاربری با نام «آرماسیس»:

پلیس فدرال امریکا «کلت کلر» قهرمان المپیک رو به جرم شرکت در تجمعات اعتراضی و حمایت از ترامپ بازداشت کرده کانال‌های کلر هم در شبکه‌های اجتماعی مسدود شده. ولی متأسفانه جنیفر لارنس و جرج کلونی اندازه بهاره و مهناز ما بینش سیاسی ندارن که براش کمپین فری کلر راه بندازن...

فاطمه سادات:

میگن مسیح علینژاد راه افتاده برای آزادی کلت کلر با ورزشکارای سراسر جهان مصاحبه میکنه و ایران رو به خاطر این اقدام محکوم میکنه!

رضا تبریزی:

کلت کلر تبریزی به دلیل انتقاد نرم به نتیجه انتخابات، توسط سپاه فدرال ناپدید شد! (این تیتر ایران اینترنشنال و بی‌بی‌سی بود اگر کلت کلر تو ایران بود)

کاربری با نام «اقلیما»:

پلیس فدرال امریکا «کلت کلر» قهرمان المپیک رو به جرم شرکت در اغتشاشات و حمایت از ترامپ بازداشت کرد. کانال‌های او در شبکه‌های اجتماعی مسدود شد، اما نوید افکاری در فضای مجازی با برچسب
«Remembering» جاودانه ماند، در حیرتم از سیاست‌های یکسان ارباب رسانه...

مهدی ابراهیمی:

کلت کلر شناگر تیم ملی امریکا، دارنده پنج مدال در المپیک به خاطر حضور در میان معترضان کنگره بازداشت شده، ولی امریکا مسیح علینژاد نداره که دنبال تحریم ورزش امریکا باشه. تصور کنید همچین اتفاقی توی ایران افتاده بود، چه جنجالی درست میکردن اپوزیسیون خارج‌نشین.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار