عضو شورای شهر ورامین ۳۰‌ماه حبس گرفت
کد خبر: 1033537
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Krx
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴
عضو شورای شهر ورامین که به اتهام قتل همسرش دستگیر شده‌بود پس از گرفتن رضایت و پرداخت دیه، به ۳۰‌ماه حبس محکوم شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: بیست و یکم تیر‌سال‌۹۶، یکی از اعضای شورای شهر ورامین به اتهام قتل همسرش بازداشت شد. متهم وقتی در پلیس‌آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت با اظهارات ضد نقیض قتل همسرش را انکار کرد و گفت: «با همسر دومم اختلاف داشتم و چند بار با هم درگیر شده بودیم. آن روز من و همسرم در خودرو‌ام نشسته بودیم و من در حال رانندگی بودم که بار دیگر سر موضوعی بحثمان شد و کار به درگیری رسید. همسرم همان موقع قصد داشت از ماشین پیاده شود. از او خواستم صبر کند تا توقف کنم، اما او فرصت نداد. از رفتارش خیلی عصبانی شدم به همین خاطر وقتی او در حال پیاده شدن بود حرکت کردم که روی زمین افتاد.»

متهم در آخر گفت: «باور کنید فقط می‌خواستم دست و پای او بشکند تا تنبیه شود، اما منجر به فوتش شد.»

پس ازاین متهم ۵۶‌ساله به اتهام قتل عمد در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

در آن جلسه مادر و پسر مقتول درخواست قصاص کردند. متهم در جلسه دادگاه در دفاع از خود گفت: «قبول دارم با همسرم درگیر شدم، اما قتل او عمدی نبود. حالا حاضرم با پرداخت۶۰۰‌میلیون تومان دیه و یک قطعه زمین رضایت شاکیان را جلب کنم و اشتباهم را جبران کنم.»

متهم پس از گرفتن رضایت به سه‌سال حبس محکوم شد، اما این حکم در دیوان عالی کشور نقض و پرونده وی برای رسیدگی مجدد به شعبه همعرض فرستاده شد. به این ترتیب متهم بار دیگر در شعبه‌دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه و با حکم قضایی این بار به ۳۰‌ماه حبس محکوم شد.

به این ترتیب متهم با تأیید این حکم و احتساب روز‌های بازداشت به زودی آزاد خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار