آزادسازی اوراق ۱۵۰۰ میلیارد تومانی مترو و اتوبوس معطل چیست؟
کد خبر: 1027609
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JKL
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران نکاتی درباره ضرورت همکاری بانک و تأمین اجتماعی برای آزادسازی اوراق ۱۵۰۰ میلیارد تومانی مترو و اتوبوس بیان کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: زهرا صدراعظم نوری درباره مشکلات پیش روی آزادسازی اوراق ۱۵۰۰ میلیارد تومانی مترو و اتوبوس شهر تهران در بانک رفاه اظهار کرد: به دلیل بدهی‌های شهرداری تهران به بانکها، هر اقدامی که شهرداری می‌خواهد برای به جریان انداختن پول اوراق مشارکت انجام دهد، با مشکل مواجه می‌شود.

وی ادامه داد: تلاش زیادی صورت گرفته و مجوز اوراق مشارکت اخذ شده که البته این امر کار بزرگی بوده است ما نیر درک می‌کنیم که بانک‌ها باید ضوابط و مقررات را رعایت کنند، اما امیدواریم در این زمینه مشارکت لازم صورت گیرد، زیرا در این شرایط همه باید کمک کنیم تا گشایشی فراهم شود و از طریق این اوراق، توسعه حمل و نقل عمومی و خرید واگن و اتوبوس صورت گیرد.

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران تصریح کرد: هر چه در حوزه حمل و نقل عمومی فعالیت شود به طور مستقیم برای مردم اثربخش خواهد بود و به کیفیت بهتر حمل و نقل عمومی و رضایت هرچه بیشتر مردم منجر می‌شود؛ در صورتی که همکاری بیشتری صورت نگیرد، فرصت از دست می‌رود و تلاش‌های صورت گرفته بی‌حاصل می‌شود.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار